Nemusíme asi připomínat, že prestižní udělovaní cen DJ MAG 2014 proběhne 18.10. stejně jako vloni v Amsterdamu. Za rok 2014 na poli taneční hudby nikdo nenechal bez povšimnutí známá to jména jako Hardwell (vítěz 2013), Martin Garrix, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike a další . Pojďme se zaměřit na umělce, kteří za poslední rok udělali obrovský krok kupředu a mají tak velké šance na dobré umístění.

Quintino
Tento sympatický Holanďan, které ho jsme slyšeli v ČR na Magneticu 2013, byl minulý rok na příčce 119., letos si určitě polepší!! Pecky – Go Hard, Blowish, Dynamite,…. mluví za vše. Uvidíme, kde nakonec tento borec skončí.

DVBBS
Netřeba představovat tuto dvojku ještě chlapců. Bomba Tsunami trhala v hitparádách na celém světě rekordy. Cokoliv, co tito borci vydají ven, tak se z toho stává velká pecka a na youtube sbírá miliony shlédnutí. Borci míří hodně vysoko a jsme zvědaví, jak dlouho udrží vysokou laťku…..

Borgeus
Americký DJ jménem John Borger byl součástí tracku Tsunami ve spolupráci s DVBBS. Poté přišel Stampede ve spolupráci s Dimitri Vegas & Like Mike a další pecky, které rozbíjejí taneční parkety po celém světě – Wildfire, Invincible, Celebration, Breathe,.. Jeden z velkých objevů za poslední rok.

I ty můžeš podpořit svého oblíbence –
https://top100djsvote.djmag.com/