12248204_704159479721120_3791183327095110179_o

Úspěsná párty s názvem Beatdown se ukáže již se třetí edicí v Hobé Music Hall. Tentokrát převezmou kormidlo dva velmi dobře známí DJs. Jako na hlavní hvězdu večera se můžete těšit na jednoho z nejúspěšnějších DJs v ČR a to na DJe BRIANA . Dále také na Michaela C, který patří k nejúspěšnějším progressive house DJs ve střední Evropě! Nebude chybět dvojice místních rezitentů – HouseFactory. Celou akci zakončí DJ NOWiS. Těšíme se na vás 4.prosince 2015 v pardubickém Hobéčku!

Line Up:
DJ Brian (Evropa 2)
Michael C (Evropa 2)
HousFactory (Rezidenti Beatdownu)
Nowis
TnT

DJ BRIAN:
Je jedním z nejúspěšnějších českých djů a hrál ve více než 30 zemích světa včetně Číny, Brazílie, Francie, Španělska, Řecka, Malediv, Ruska, Ukrajiny a Malty. 2 sezóny hrál v nejlepších klubech Amnesia a Space na Ibize a v roce 2006 byl residentem Paradise clubu na ostrově Mykonos, který byl vyhlášen nejlepším řeckým klubem dále je – Headliner a rezident DJ teamu Dance eXXtravaganza na Evropě 2 .
DJ BRIAN je znám svojí precizní technikou a výborným „feelingem“ pro publikum a každé jeho vystoupení je velký zážitek. V létě 2010 hrál jako jediný český DJ na hlavní stagi 2 největších festivalů Pleasure Island a Mácháč vedle hvězd jako Paul van Dyk, Axwell, Marco V nebo Avicii.

Michael C:
Patří mezi nejúspěšnější progressive house DJs a producenty ve střední Evropě. Je rezidentní DJ legendárního pražského klubu Roxy, kde má vlastní noc Refreshment a podílí se i na chodu a programu klubu. Je headlinerem a rezidentním DJem nejposlouchanějšího pořadu o taneční muzice Dance eXXtravaganza na rádiích Evropa 2 (CZ) / Europa 2 (SK), jeho tracky pravidelně hráli a hrají například Ferry Corsten, Guiseppe Ottaviani, Sean Tyas, Kyau and Albert, Joachim Garraud a mnoho dalších. V minulosti pronikl do TOP 50 světového žebříčku The DJ List. Kromě úspěchů na domácí scéně Michael vystupoval v Číně, Itálii, Bulharsku, Německu, Slovensku nebo Polsku. Oficiálně remixuje legendární kapelu Kosheen a vydává na světových labelech. Představil se na megaakcích Transmission, TranceFusion, Reflections s Arminem van Buurenem nebo po boku DJe Tiesta před 15 000 lidmi. Hrál na festivalech Pleasure Island, Creamfields, Svojšice, Mácháč, Summer of Love nebo zahraničních Summer City v Polsku, BeeFree a Okey Léto na Slovensku a Summer Emotion v Itálii. V roce 2012 vyšel jeho remix na legendárním labelu In Trance We Trust / Black Hole a skladbu zařadil Ferry Corsten i na svoji kompilaci jako bonusový track! Exkluzivní novou produkci vydává i v roce 2014! Remix singlu One Minute More od Capital Cities (společně s producentem Doldou) sdílí i světové taneční portály.