DJ Mag je anglický časopis, který existuje již od roku 1991 a od roku 1997 vyhlašuje svou vlastní anketu o nejoblíbenějšího DJe na světě. Jedná se tedy o anketu popularity, kterou jako úplně první vyhrál Carl Cox. Absolutně nejúspěšnější je pak Armin van Buuren, který se stal světovou jedničkou celkem pětkrát.

Se třemi vítězstvími se na něj dotahují Tiësto a Martin Garrix, který ovládl poslední tři ročníky. Nejvíce rozporuplných reakcí se pak dočkalo v roce 2011 vítězství Davida Guetty, který sesadil z trůnu právě Armina. Ten byl při své korunovaci dokonce vypískán a Armin musel veřejnost uklidňovat. S velkou negací se také setkalo vítězství dvojice Dimitri Vegas & Like Mike s ohledem na agresivní přístup ke sbírání hlasů či ghost produkci. A jak to dopadne letos?

O tom můžeme znovu rozhodnout právě my. Dnes ve 12:00 se totiž otevřely brány hlasování, které se uzavřou 18. září ve 23:59. Opět můžete hlasovat pro pětici interpretů, kdy ten první dostane pět bodů, druhý čtyři, třetí tři a tak dále. Vyhlášení pak proběhne v říjnu v Amsterdamu v rámci ADE.

Hlasovat můžete zde: https://top100djsvote.djmag.com