Poté, co vyhrál ocenění pro nejpopulárnějšího francouzkého DJe v hlasování DJ Mag France, tak DJ Snake pokračuje ve strhávání pozornosti na svou osobu, protože oznámil nové album. Zatím nejsou známy žádné podrobnosti, ale už teď se na sociálních sítích diskutuje o tom, jak bude vypadat jeho druhá studiová deska.

Snake začal tenhle rok úspěšně, a to když vydal singl Magenta Riddim, který se v „obchodech“ objevil koncem února. Track, který se nese v melodickém tempu, si dokonce vysloužil 16. příčku v oficiální americké Dance Chart a 12. místo ve francouzké národní hitparádě. Že se na skladbu objevilo nepřeberné množství remixů a mash-upů, asi zmiňovat ani nemusíme. Povedený videoklip skladby, která se na albu pravděpodobně také objeví, je už pak jen třešnička na dortu.

Po prvním Snakově albu Encore je laťka nasazena skutečně vysoko. Jeho premiérová deska se totiž dostala na první místo USA Dance charts, na čtvrté místo ve Francii a desáté v Austrálii. Obří úspěch pak zaznamenaly jednotlivé skladby, když konkrétně ‚Middle‘ a ‚Let Me Love You‘ získaly celkem 32 platinových certifikací v osmi zemích. „Let Me Love You“ pak dosáhla diamantového statusu ve Francii.

DJ Snake tak nebude mít snadnou úlohu, aby překonal sám sebe.

Zdroj: Twitter a WeRaveYou