Dlugosh, talentovaný mladík ze Slovenska, je zpět s novou hudbou. Po předešlém výtvoru s názvem ‚Diamonds‘, který si získal velkou podporu i v zahraničí a je hudebně zaměřený hlavně na taneční parkety, se tento ambiciózní producent rozhodl vydat song s názvem ‚Anything‚.

Na tuto emotivní a melodickou věc si přizval zpěváka a skladatele přímo z New Yorku, Maxe Landryho. Ten má na kontě už nejeden úspěch, mezi které patří i spolupráce s producenty, jako je například Nicky Romero. Aby toho nebylo málo, tak se ze svým týmem, do kterého patří i další mladý talent jménem Peter’s Touch, rozhodli natočit nádherný videoklip, který vyzdvihuje krásy Slovenska a přírodu, kterou se můžou naši východní sousedé chlubit.

Zimní nádech klipu a emoce vložené do hudby vytváří z tohoto projektu ideální materiál na aktuální předvánoční atmosféru. Pokud patříte mezi ty, kteří rádi podpoří jak české, tak i slovenské umělce, tak tento projekt určitě stojí za vaši pozornost. ‚Anything‘ najdete na všech předních hudebních platformách jako Spotify, iTunes, Apple Music, Deezer a pod.

Socials:

https://www.instagram.com/dlugoshmusic/

https://www.facebook.com/dlugosh.official

https://twitter.com/DlugoshMusic

https://soundcloud.com/dlugosh