Je to obrovský, a je to na spadnutí. Dnes se po pěti letech vrátí společně za mixážní pult slavná trojice a „game changer“ světové taneční scény – švédská housová mafie. Symbolicky se tak stane na Ultra Music Festivalu, kde se kluci před pěti lety rozloučili, a šli každý svou cestou. Zatímco Axwell s Ingrossem dále hrají spolu a dělají jednu rádiovou hitovku za druhou, tak Steve Angello se vydal jiným směrem a začal tvořit více poslechových věcí.

Ale zpět k jejich vystoupení v Miami. Ačkoli není nikde oficiálně potvrzeno, že právě oni budou „suprise actem“, který v neděli uzavře hlavní stage, tak je tahle událost naprosto jistá a ví to celý taneční svět. Steve Angello kvůli tomu zrušil několik hraní v Asii, Axwell s Ingrossem při svém pátečním vystoupení zahráli pouze JEDNU skladbu ze SHM produkce, Hardwell o tom mluvil v radiu, a náš redaktor Jirka, který je na místě a přinese Vám v nejbližších dnech psaný report, osobně mluvil s Kašmírem (KSHMR) a ten mu tuhle zprávu taktéž potvrdil.

A v kolik se na největší událost sezony můžeme těšit? Přímý přenos z Ultra Miami pochopitelně poběží na UMF TV celou noc, ale „mafiáni“ začnou hrát v noci z neděle na pondělí – ve čtyři hodiny našeho času a vše bude vysíláno live. Tohle jednorázové vystoupení bude obrovské a my se těšíme jak malé děti na vánoce. Tak ve čtyři u obrazovek!