famous

V pátek se do pražského Duplexu chystá belgický ďábel Dominico. Příležitost využil Tokátko, který jej vyzpovídal a připravil pro Vás zajímavý rozhovor. FB událost pak zde: https://www.facebook.com/events/631664873638999/

Tokátko: Ahoj Dominiku! Jak se ti poslední dobou daří? Naposledy si tu hrál v Dubnu na mých narozeninách, co se od té doby u tebe událo nového?

Dominico: Ahoj! Mám se fajn. V Duplexu jsem letos již jednou hrál a pokaždé si to tam moc užiju, protože máte fajn personál a samozřejmě nesmím zapomenout na ty nejlepší tanečnice 😀 Jinak hraju v Belgii teď 5x týdně, což kombinuji s třemi rezidentními akcemi, které mám v Kosovu a v Albánii.

To rád slyším! A jaká byla letšoní letní sezóna? Můžeš vyjmenovat nějaké nejlepší akce?

Léto bylo skvělý! Většinu času jsem trávil na Ibize 🙂 Sem tam nějaký event v Belgii a samozřejmě nesmím zapomenout na Tomorrowland.

Co momentálně tvoříš v Belgii?

V průběhu týdne trávím hodně času ve studiu a tvořím vlastní produkci a připravuju USBéčka na víkend 🙂 Kromě toho se také starám o svého 9ti letého syna.

V průběhu let si změnil svůj hudební styl. Můžeš se o tom trošku rozpovídat?

Začal jsem sbírat hudbu když mi bylo 14 let a veškerý můj volný čas po škole jsem trávil v místním hudebním obchodu. Kupoval jsem si vinyly, můj styl byl vždycky hodně groovy. V posledních letech byl u nás v zemi i po celém světě velký boom ohledně EDM šílenství a tady jsem trošku ztratil kontrolu nad mojí hudební cestou, ale naštěstí mi to jenom trošku ujelo a jsem zpátky v plné síle s tech pumping house vocal atmosférou mých setů, které jsou s blížícím se ránem temnější a temnější.

Vánoce jsou za dvěřmi, jaké máš plány na tohle roční období?

Hrát, hrát, hrát, žádný den volno 😀

Ty už si vlastně hrál v Praze několikrát. Jak vzpomínáš na svá vystoupení a co si myslíš o místních partypeople?

Moc vděčný crowd, který ví co je kvalitní hudba a to mě moc těší!

Já moc dobře vím, že máš rád afterparty!

Hej! Kdo nemá rád afterparty? Pro mě je to prostě způsob jak relaxovat po intenzivním setu. Do svých setů dávám tak 70% mojí aktuální nálady a sebere mi to často taky hodně energie, proto dobrá afterparty se správnou hudbou je pro mě způsob jak se odreagovat a užít si set dalšího dje.

Co vůbec děláš ve svém volném čase a jak odpočíváš?

Svojí kariéru Dje nevnímám jako práci, takže je to volný čas sám o sobě. Djing je životní styl, buď ho žiješ nebo ne. Odpočívám převážně v mojí posteli 😀 nebo v letadle při cestování mezi jednotlivými gigy.

Díky za rozhovor a uvidíme se v pátek v Duplexu! Můžeš nám říct pár slov na závěr?

Taky díky. „Get ready to get fucked up!“ A moc se na vás těším 🙂