1001 tracklist je celosvětově oblíbená stránka, kde se zobrazuje výpis skladeb, které DJs hrají ve svých setech. Je tedy jasným ukazatelem toho, kteří producenti jsou na světové scéně těmi „nejhranějšími“.  Jejich popularitě přidává i fakt, že se na web odkazují ta největší jména elektronické taneční hudby. Proto je třeba brát výsledky velmi vážně. A kdo že se stal nejhranějším interpretem?

Don Pepijn Schipper alias Don Diablo. Nizozemský rodák tak z prvního místa sesadil oblíbeného Skrillexe, který ještě na začátku roku okupoval první pozici a vyměnil se právě s Diablem, který byl druhý. Ten získal 1 352 unikátních „DJ supportů“, kdežto americký rodák 1 337. Na třetím místě se stejně jako naposledy umístil Axwell, čtvrtí jsou pak CamelPhat, kteří za to vděčí hlavně díky svému remixu Right Here, Right Now. Páté místo znovu připadlo Hardwellovi a šestý je pak jeho mentor Tiësto, který si polepšil o dvě pozice, a to hlavně díky skladbě Boom.

Do první desítky se ještě dostal Sebastian Ingrosso, Diplo, Martin Garrix a také nejvýše umístěné „new entry“ Avicii, jehož legendární skladby se na festivalech točí ve velkém. Vy se na kompletní žebříček můžete podívat zde: https://www.1001tracklists.com/charts/year/2018/producer.html

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený 1001Tracklists (@1001tracklistsofficial),