dreamland, brno

13.3.2015
Dreamland Generation
Brno – Výstaviště, Pavilon G2
Line-up: Showtek, MOTi, Jordy Dazz, Dzeko & Torres, Tujamo

Příběh téhle noci se nám začíná postupně zaplňovat a my už teď víme, že to bude legendární. Dopomoci k tomu mají taková jména, jako Showtek, MOTi či Tujamo. Nyní přicházíme s dalším dílkem finální skládanky, které rozhodně potěší nejednoho fajnšmekra house music. Dámy a pánové, jsme hrdí, že za mixážním pultem se na Dreamland Generation objeví Don Diablo!

Holandský DJ a producent se za svou krátkou kariéru může pochlubit opravdu obřími úspěchy. Své skladby stihnul vydat u takových labelů, jako je Axtone, Size, Spinnin, Protocol či Columbia Records. Jeho tři hitovky Starlight, Anytime a Back To Life se dokonce dostaly mezi deset nejprodávanějších skladeb na serveru Beatport. Kromě toho remixoval tracky pro takové umělce, jako je Ed Sheeran, Jessie J & 2 Chainz, Gorillaz, Chemical Brothers a další.

Don Diablo byl plně supportován Pete Tongem na BBC Radio 1 a také připravil guestmix pro Steve Angella v jeho poslední Residency Show na stejném rádiu. Nesměl chybět na nejznámějších festivalech jako Ultra či Tomorrowland a letos se probojoval i do známého žebříčku DJ Magu, kdy skončil na 82. místě. Tohle bude velké a vy si Don Diabla můžete vychutnat již 13.3.2015 na brněnském výstavišti.