HOUSE FACTORY LIVE!

Jedna z nejzásadnějších nocí klubu Fabric, House Factory Live!, startuje svůj 7. ročník!
Je to k neuvěření, jak čas utíká, vždyť je to nedávno, kdy jsme před totálně nacpaným klubem uvítali projekt Filterheadz. A ti z Vás, kteří o noci jen slyšeli, by rozhodně neměli promeškat návštěvu této zcela výjimečné klubové party nejen v Česku. Vždyť jména jako HARDWELL, Jerome Isma–Ae, Blank&Jones, Kosheen, Filterheadz, či Claudia Cazacu jasně ukazují na exkluzivitu a kvalitu, kterou Vám rádi přinášíme. Takže dosti vzpomínek a pojďme na tvrdá data týkající se letošní superpárty v klubu.

Premiéru ve Fabricu bude mít aktuálně nesmírně populární duo z Holandska DubVision, které Vám už z českých top parties může být povědomé, coby jeden z headlinerů Macháče 2013. Ovšem od té doby složili několik zásadních pecek, jako Rockin, či Rifler, které vydávají na nejprestižnějších labelech Doorn Records, či Spinnin´. Chlapci z Nizozemí jsou také autory hymny známého festivalu Dance Valley 2012 a 2013. Bez přehánění – těšte se na nezapomenutelnou show!!!

Ovšem, toto je teprve začátek…
Poprvé vystoupí na HFL! více zahraničních stars, přičemž další z nich bude anglická djská legenda a rezidentní DJ klubu Ministry of Sound London – Gavyn Mytchel, který shodou okolností také v minulosti vystupoval na festivalu Macháč. Gavyn je znám perfektní kombinací silně tanečního house a tech house a po DubVision to bude lahůdka pro Vaše uši. Dalším vynikajícím a velmi oblíbeným hostem je Bon Finix, ke kterému lze napsat jen to, že je legendou českých klubů a jeho sety jsou vždy vynikající. Ovšem totéž platí o rezidentu a otci noci HFL! Martinu Grednerovi, který ve svých setech má dynamiku, emoce a prvky pozitivního překvapení. I teď se můžete těšit na bezchybný mixing a spoustu nových, ale i klasických pecek v jeho setu! V žádném případě nekončí výčet vystupujících umělců, neboť tech-houseový set na závěr už teď ladí Danny Bright a proslýchá se, že hodlá party protáhnout až do hodin dopoledních! Pro změnu začátek vystřihne talentovaný dj Seraph, který avizuje příjemný vocal house pro postavení atmosféry. Zkrátka nad stavbou noci pečlivě přemýšlíme, protože pro Vás chceme jen to nejlepší, Přátelé.

A kromě samotného exkluzivního hudebního programu se těšte na sexy go-go dancers, posílený zvuk, originální dekorace a LED světelnou show!. V několika soutěžích rozdáme desítky lístků a na noci samotné si zasoutěžíme o značkové hodinky STORM v hodnotě 5.000 Kč!
Tedy na viděnou 28.2. ve Fabricu! Už teď se moc těšíme!

Pátek/Friday 28.2.2014
Start 21:30
End 06:30
FABRIC – OSTRAVA

DJs

DUBVISION /NL/
GAVYN MYTCHEL /UK/
MARTIN GREDNER
BON FINIX
Danny Bright
Seraph

House Factory (plakat)