Duplex se vznáší nad centrem Prahy už 14 let. Oslavte to s námi na 1&Only Mark Knight!

Koncept 1&Only je absolutně jednoduchý: DJs maximální kvality v Duplexu. Toť vše. Žádné komplikace, žádné výmysly, žádný bullshit. Po premiéře s Chrisem Lakem je zde Vol. 2, které míří ještě výš s legendou labelu Toolroom, Markem Knightem!

Markova pověst jej řadí mezi hlavní tahouny evoluce taneční kultury do digitální a globalizované éry. Jeho vysokooktanové sety, které si probasovávají cestu napříč spektrem taneční hudby, způsobily masakr tanečního parketu v každém koutě světa, zatímco jeho originální produkce a mazané remixy dělají jeho schopnosti ve studiu těmi nejžádanějším v celém byznysu.

S Toolroom Records Mark roztrhal veškerá pravidla a nastartoval příchod éry, kde znamená DJe mnohem víc než jen 2 hodiny za pultem během sobotní noci. Markův konzistentní příval hvězdných skladeb nastavil precedent, který přinutil DJské dinosaury dát se dokupy – DJs bez vlastní produkce vyhynuli. Co víc, díky Markovi se Toolroom stalo synonymem pro přelomový zvuk a inovaci v taneční hudbě.

Jestli jste tak ještě neučinili, je nejvyšší čas se připojit k jízdě Marka Knighta na globální horské dráze napříč vším, o čem je dnešní taneční hudba. Naskočte do fronty, držte se pevně a užijte si nezapomenutelnou jízdu.

Vstupenky:
http://bit.ly/duplextickets
Předprodej: 380,- main floor / 690,- VIP
Na místě: 490,- main floor / 750,- VIP

Mark Knight
Bezprecedentní prototyp moderního DJe

www.djmarkknight.com
www.facebook.com/djmarkknight