Přišel čas představit vám dalšího velkého zahraničního headlinera, který vystoupí v DupleX, The Rooftop Venue v sobotu 20. dubna 2019. Hostem měsíce dubna nebude nikdo jiný, než německý legendární DJ a producent ATB, který se v letošním roce umístil na 52. příčce prestižní ankety DJ Mag Top 100 DJs.

Existuje jen málo umělcu, který mají takový vliv na aktuální taneční scénu. ATB, vlastním jménem Andre Tanneberger, buduje tento vliv posledních 15 let. Přestože nevlastní žádný tajný recept na úspěch, tak je právě on jedním z umělců, který se úspěšně brání jakékolik kategorizaci. Jeho diář je plný vystoupení od USA po Asii a zpět, napříč celým světem. Vystupuje na největěích festivalech jako jsou Electric Daisy Carnival, Creamfields nebo Nature One. Také je rezidentním Djem světoznámého Marquee Clubu v Las Vegas.

ATB vystoupí v DupleX, The Rooftop Venue v sobotu 20. dubna 2019. Support mu udělají rezidentní DJs, které postupně odtajníme na stránce Facebook události  https://www.facebook.com/events/276179373037664

Jeho mezinárodní koncertní diář nemůže být více rozmanitý a jeho produkce se již několik let těší té nejlepší kvality. Každé z jeho devíti alb nese jeho nenapodobitelný autentický zvuk, který se vyvíjí v čase, anižby se uchýlil k trendům.

Jeho producentské portfolio doplňují dvě originální kompilace, které nabízejí exkluzivní nahlédnutí do jeho DJ profese. Od roku 2003 vychází kompilační série ATB “In The Mix”, která nabízí jeho aktuální playlist z jeho tour po světových klubech. V roce 2010 vznikla první kompilace nové série “Sunset Beach DJ Session”, která spojila elektronickou taneční hudbu s vibracemi slunce, moře a písku. Tato kompilace je více ambientní a klidnější. Odtajňuje jeho vášeň pro rozmanitost taneční hudby, která si také zaslouží prostor v jeho produkci.

Jeho elektrizující hudba vzrušuje generaci od generace na aktuální rychle se měnící EDM scéně po celé planetě, jak o tom svědčí jeho plný diář. Albumy a kompilace značky ATB se pravidelně během týdnů dostávají do předních příček hitparád. Nejnovější “Sunset Beach DJ Session” získala okamžitě místo v TOP 5 prodejních hitparád. Při posledním sčítání má ATB za sebou 26 zlatých a 15 platinových disků.

A vy se na něj můžete těšit 20. dubna 2019 v DupleX, The Rooftop Venue!