Po zveřejnění prvního headlinera sezóny 2019/2020 – Benny Benassi, který vystoupí v DupleXu 13. září, jsme připraveni zveřejnit další světovou hvězdu elektronické taneční hudby. Inovativní a půkopnický producent Niles Hollowell-Dhar, známější pod svým pseudonymem KSHMR, celosvětově uznávaný umělec z Berkley v Kalifornii, známý pro svůj jedinečný sound, který spojuje elektroniku se západoasijskou etnickou hudbou, přijíždí do Prahy, aby zazářil 12. října v prostorách DupleX, The Rooftop Venue na Václavském náměstí v rámci naší koncepční noci Duplex Presents, která vám pravidelně přiváží ty největší hvězdy světové elektronické hudby.

VSTUPENKY JIŽ NYNÍ K DISPOZICI NA www.duplex.cz/tickets/

KSHMR se ve světě populární taneční hudby poprvé ukázal produkčně se svým globálně známým tanečním hitem „Like A G6“ v roce 2010. Později jeho zákulisní spolupráce na řadě velkých tanečních hitech zaujmula kultovní značku Spinnin ‚Records. Po jeho několka úspěšýnch produkcích na taneční scéně se Niles rozhodl, že opustí pop music a v tu chvíli se zrodil KSHMR. Inspirován kulturou dětství jeho prarodičů v rodném Kašímru, se Niles rozhodl vytvořit unikátní sound věrný jeho srdci a původu.

KSHMR vstoupí v DupleX, The Rooftop Venue v Praze 12. října, což bude jeho premiérové klubové vystoupení v rámci Prahy i České Republiky. Jeho fanoušci si určitě pamatují jeho poslední vystoupení v ČR, když to loni rozjel v Camp Josef v Dubňanech. Support DJs budou zástupci české scény a budou postupně odtajněni na Facebookové události https://www.facebook.com/events/454374798487898/

Když si KSHMR zpočátku své kariéry vybral, aby nikdo neznal jeho obličej, vyladil své řemeslo ve studiu a vytvořil celkem 19 skladeb, které se na Beatportu dostalo do Top 10. Devět z nich se dostalo na číslo 1, což vyvrcholilo ve spolupráci s Tiestem na tracku „Secret“. „Opravdu mi věřil.“, říká Niles. KSHMR odhalil svou indentitu světu na jevišti Ultra Miami 2015. Od té doby vydal hymny jako ‚Wildcard‘, ‚Karate‘, ‚Burn‘, ‚Toca‘ a ‚Bazaar‘, potvrzující jeho přední místo mezi producentskou špičkou.

„Nejsem obyčejný DJ.“, říká KSHMR o svých živých vystoupeních. „Moje show obsahuje plně animovaný příběh, který se prolíná s hudbou a dává posluchači naprosto jedinečný zážitek a každému songu speciální váhu.“ Jak KSHMR cestuje po celém světě, tak si nechává svůj voice použitý v setu přeložit do jazyku konkrétní země. KSHMR získal ocenění DJ Mag za nejlepší live act, díky jeho speciální show, která vytvořila jedinečný a pohlcující zážitek. V roce 2016 vydal EP „Lion Across The Field“, které opět zbouralo hranice Djingu a předvedl ho poprvé na festivale Coachella.

S dalším rozšiřováním své vize debutoval KSHMR na Ultra Miami 2017. Byl to projekt „KSHMR: The Live Experience“. Společně s živými klasickými etnickými hudebními nástoji a tradičními indickými tanečníky představil svou hudbu způsobem, který ještě nikdy nebyl prezentován. Reakce byla ohromující a festivaly po celém světě toužili po jeho účasti.

 

VSTUPENKY JIŽ NYNÍ K DISPOZICI NA www.duplex.cz/tickets/