cover-makr-knight-b

Koncept 1&Only přináší po Chris Lakeovi další bombu, aby oslavil výročí založení klubu Duplex.

Myšlenka 1&Only je absolutně jednoduchá: DJs maximální kvality v Duplexu. Toť vše. Žádné komplikace, žádné výmysly, žádný bullshit. Premiéra s Chrisem Lakem sklidila nadšení naprosto skvělého publika a pokračování na sebe nenechalo dlouho čekat.

Už první dubnový pátek má na 1&Only namířena legenda zvučných Toolroom Records, Mark Knight. Slušný narozeninový dáreček.

Markova pověst jej řadí mezi hlavní tahouny evoluce taneční kultury do digitální a globalizované éry. Jeho vysokooktanové sety, které si probasovávají cestu napříč spektrem taneční hudby, způsobily masakr tanečního parketu v každém koutě světa, zatímco jeho originální produkce a mazané remixy dělají jeho schopnosti ve studiu těmi nejžádanějším v celém byznysu. S Toolroom Records Mark roztrhal veškerá pravidla a nastartoval příchod éry, kde znamená DJe mnohem víc než jen 2 hodiny za pultem během sobotní noci. Markův konzistentní příval hvězdných skladeb nastavil precedent, který přinutil DJské dinosaury dát se dokupy – DJs bez vlastní produkce vyhynuli.

Už podle prvních tónů každý pravý clubber rozezná Markovy hity jako Beautiful World (feat. Tiesto), Man With The Red Face (feat. Funkagenda, zejména ve skvělém Hardwellově remixu), Devil Walking, Conscindo a další.

Mark Knight neopustil žebříček DJ MAG TOP 100 už od roku 2008, kdy do něj vstoupil, byl nominován na Grammy a v ČR tisíce lidí vzpomínají na jeho vystoupení na Sensation či festivalu Pleasure Island. V klubu ho u nás ovšem uvidíme poprvé! Jestli jste tak ještě neučinili, je nejvyšší čas se připojit k jízdě Marka Knighta na globální horské dráze napříč vším, co znamená dnešní taneční hudba. Naskočte do fronty, držte se pevně a užijte si nezapomenutelnou jízdu: http://bit.ly/jdu-na-knighta

Mark Knight, Duplex, 4.4., 1&Only

Vstupenky
www.djmarkknight.com
www.facebook.com/djmarkknight