Napište si tučným písmem do vašich kalendářů termín 14. července! Do pražského Duplexu totiž přijíždí hvězde nedozírných rozměrů! Americký DJ a producent MAKJ, který u nás naposledy vystoupil v červenci 2017 na Air Festivalu. V klubovém prostředí jste si ho mohli naposledy poslechnout v lednu 2014 v pražském klubu Mecca, což už je nějakej ten pátek. Duplex právě spouští předprodej na tuto akci a vy si tak můžete zakoupit vstupenky za předprodejovou cenu 400 CZK. Za tuto cenu bude k dispozici omezený počet 300ks – poté se cena zvedne.

Facebook event: https://www.facebook.com/events/1971064686543770/

TICKETS / VSTUPENKY
GoOut.cz -> http://bit.ly/MAKJGoOut

SATURDAY / SOBOTA 14.7.2018
METROPOLIS with MAKJ (USA)
Angry Beats // CHRIS DAVIES // Switch2Smile //
NOWiS // Tom Hart

TICKETS / VSTUPENKY
GoOut.cz -> http://bit.ly/MAKJGoOut

Mysleli jste si, že letní lineup v Duplexu nemůže být nabitější než obvykle? Opak je pravdou! Pokračujeme v tradici představování nejlepších světových DJ’s pražskému publiku a s potěšením oznamujeme, že v sobotu 14. července vystoupí v klubu Duplex americký DJ a producent MAKJ!

Duplex Club si pro vás na sobotu 14. července připravil už šesté pokračování své vlajkové rezidentní noci METROPOLIS. Tato noc si bere za cíl představit pražskému klubovému publiku zajímavé zahraniční hosty. V minulosti jsme vám již představili Mr. Belt & WezolMoksiWiwekCYBERPUNKERS & Sikdope. Tentokrát se můžete těšit na speciálního hosta za