Dvě akce jsme si tento víkend pro vás nachystali v rámci housemagazine.cz mejdanů. Tou první je ověřený mejdan v klubu Varna v Olomouci, kde vždy panuje naprosto neuvěřitelná atmosféra. Ten druhý je pak naše premiéra v D-Clubu DyleŃ v Mariánských Lázních, kde to také vypadá na slušnej odstřel. Tak kde se uvidíme?

housemagazine.cz night
Varna – Olomouc
08.03. – pátek
TiGI, Shefa, Armut

Událost: https://www.facebook.com/events/2333016400321433

Oblíbená housemagazine.cz night je zpět. Po skvělém listopadovém vydání, se vrací rezident nejčtenějšího EDM portálu – TiGi, aby znovu odpálil svou show v nejlepším olomouckém klubu. Zdatně sekudnovat mu bude oblíbený rezident Varny – Shefa, a talentovaný Armut.

Tenhle mejdan odpálíme v pátek 8. března a čekat znovu můžeš to nejlepší ze světa elektronické taneční hudby. Startujeme už v devět večer a končíme až brzy ráno. Tohle bude mejdan s velkým M!

Událost: https://www.facebook.com/events/1026973917486453/

09/03/2019 v sobotu se do D-Clubu vrací jeden z nejpopulárnějších CZ DJů – DJ TiGi, kterého si můžete pamatovat z hlavní stage Mácháč festivalu, loni dvakrát vystupoval s Timmy Trumpetem a ukázal se na open airu s KSHMRem v Dubňanech. V současné době působí jako rezident pražského Retro Music Hall a vystupuje na těch největších tuzemských akcí. Tuhle akci si nesmíš nechat ujít.

DJ’s: TIGI & KaCZena (rezident D-Clubu)

Akční drink: CUBA LIBRE (HAVANA) 65,-Kč