• A pak, že to nejde! Německo představilo další zajímavý párty koncept, který vznikl z důvodu současné koronavirové krize. Přední eventová agentura BigCityBeats, která působí u našich západních sousedů, představila párty koncept v autech. Event nazvaný WORLD CLUB DOME Drive-In Edition byl rozdělen na dvě části, kdy na každou akci se vešlo maximálně tisíc lidí v 500 autech. A ohlasy?

  Mejdan se uskutečnil 30. dubna a vstupenky byly beznadějně vyprodány a organizátoři tak přidávají následující termíny:
  20. května 2020 – Alle Farben
  30. května 2020 – Gestört aber GeiL & Le Shuuk
  10. června 2020 – Mausio and Lari Luke

  Akce proběhla v Düsseldorfu, konkrétně v místním autokině, kde jim k poslechu hrál rezident značky World Club Dome – Le Shuuk. „Je to úžasný. Nenacházím slova. Měli byste to vidět z mého pohledu,“ řekl DJ po odehrání celé akce. Lidé pak musejí dodržovat zásadní bezpečnostní opatření, jako vytažení všech okének a maximálně dvě osoby na jedno auto.

  „Když jsem před pár dny měl tenhle nápad, nečekal jsem, jakou lavinu reakcí spustím. Chceme vytvořit největší klub na světě pod širým nebem. Jsem rád, že můžeme přispět k tomu, že v aktuální situaci přineseme dobrou náladu mezi lidi,“ říká Bernd Breiter (generální ředitel společnosti BigCityBeats GmbH).