(Photo by Chelsea Lauren/WireImage)

Kontroverzní postavička na poli taneční scény, deadmau5, je rád středem pozornosti a v posledních letech byl často v centru dění. Řeč je pochopitelně o různých narážkách a „hejtech“, které tenhle kanadský chlapík často ventiluje na twitteru a jiných sociálních sítích. Teď se jeho pozornost obrátila na sesterskou dvojici Krewella, kterou nenapadá poprvé. Již v roce 2015 se do holek obul. Tenkrát to bylo s tvrzením, že mají předmixované sety a nemixují hudbu. Což se nakonec ukázalo jako nepravdivé tvrzení a mrtvý myšák si tak tenkrát uřízl pořádnou ostudu. Tentokrát chce jít však ještě dál a holky poslat k soudu. Co se stalo?

Krewella vydala nový videoklip na singl s názvem „Bitch Of The Year„, ve kterém se deadmau5 našel. Jeho obrázek se ve videu několikrát objevil společně s Kevinem Spaceym a Harvey Weinsteinem, což se mu nelíbilo a začal vyhrožovat žalobou. Jahan a Yasmine pravděpodobně nechtěly jít s Joelem do soudního sporu a tak nechaly klip předělat, tentokrát už bez „myších“ obrázků.

„Někdo nám vyhrožuje, že nás bude žalovat za to, že našel svůj obrázek ve videoklipu. Tady je tedy nová verze již bez něj,“ napsala dvojice na svém twitteru. Vy se na jejich hudební novinku můžete podívat níže.

Zdroj: We rave you