Již šestý ročník multižánrového letního festivalu na pláži boleveckého rybníka, který se nachází v Plzni, přináší zkušená promotérská agentura JP Entertainment. Tohle je SUMMER CITY FEST.

Událost: https://www.facebook.com/events/1516742881742152/

Dvoudenní multižánrový festival, který v pátek 22. června a v sobotu 23. června, nabídne širokou škálu vystupujících od hip hopu, RnB, DnB, techna až po mainstream EDM. Na několika stageích se můžete těšit nejen na největší hvězdy nejen tuzemského nebe.

Páteční program bude patřit těžké hiphopové váze, kdy se na hlavním pódiu vystřídají jména EGO, EKTOR, KALI & Peter Pan, Viktor Sheen, Nester a beatboxer Shoter. Naopak sobotní část proběhne v rytmu EDM a za mixážním pultem se postupně vystřídají Matamar, Richard Reynolds, Angry Beats, TiGi, WHKRS, Cuco Van Dee, Meff & Megzy, John Fawn a vítěz contestu.

Chybět nebudou ani představitelé undegroudovějších žánrů jako například technaři Orbith, JB & Flesh, Jindrich Vacek, NDee a další. V rytmu lámaných beatů DnB, Vás pak rozhoupou LSB ( UK ), Membrain, Ne, Re:fuse, Flazha, El Minor a Reset.

Samozřejmostí je i kvalitní afterparty o kteoru se postarají Chris Davies, SNBM, WHKRS, Illya a hardstylový mág Omadesa.

Předprodej začal na třech „kilech“ (VIP 500 Kč), a vstupenky lze zakoupit na portálu Ticketstream.cz