dzeko torres

Třináctého března se v brněnském pavilonu G2 představí zaběhnutý partykoncept – Dreamland. Podtitul s názvem Generation přináší obří halovou párty, které pohltí všechny Vaše smysly a otevře nové taneční obzory. Prvním jméno, které jsme oznámili, byl talentovaný MOTi. Ten mezi fanoušky vyvolal kladné reakce a tak jsme rádi, že Vám můžeme představit další potvrzené vystupující – Dzeko & Torres.

Ne, nejedná se o ty dva slavné fotbalisty, ale o kanadskou dvojici Julian Dzeko a Luis Torres. DJs a producenti, kteří za svou krátkou kariéru stihli vyrobit poměrně slušné množství hitovek a jejich melodická vystoupení mají po celém světě skvělé odezvy. Zajímavou informací je také spojení těchto dvou mladíků z Toronta společně se superstar Tiëstem. Velký Holanďan si je vzal pod svá ochranná křídla a kromě toho, že spadají pod stejný management, tak spolupracovali i na skladbě Can’t Forget, která se objevila na posledním Tijsově albu. Ještě lepší ohlasy pak sklidili za společný remix pro Johna Martina ve skladbě Anywhere For You, který bodoval snad ve všech hitparádách po celém světě.

Jejich sety se pak skládají z melodických dropů a impulzivních tónů, které Vás rozhodně nenechají sedět. Tyhle dva kluci mají před sebou velkou kariéru a my věříme, že stejně jako my chcete být toho součástí. Připravte si tedy náhradní střevíce – Dzeko & Torres Vás rozhodně nudit nebudou.

Facebook event: https://www.facebook.com/events/286517291536919/