Electric Daisy Carnival patří bezesporu mezi festivalové fenomény a mnoho lidí je řadí jako jeden z nejlepších festivalů vůbec. A protože ne každý si může dovolit cestovat do USA, kde je tenhle event „doma“, řada fanoušků využívala edice, které se pořádali zde v Evropě. Jednou takovou byla i EDC Portugal, která měla proběhnout v půlce června, to se teď nyní ale změnilo.

Pořadatelé oznámili, že ruší event, který bude nahrazen Secret Project Festivalem. Na vině však není Covid, jak by si mnoho z vás mohlo myslet, ale logistický problém, což organizátoři dále nevysvětlili.

„Vážení návštěvníci, děkujeme vám za vaši podporu a trpělivost, když jsme pracovali na tom, abychom EDC letos přivezli do Portugalska. Vzhledem k problémům v logistice věcí a dekorací z USA, které vytváří unikátní prožitek z našeho festivalu, jsme se rozhodli letošní ročník neuskutečnit.“ – napsali pořadatelé

Majitelům vstupenek pak byla nabídnuta buď úplná refundace nebo vstupenky na nově oznámený event a kredit ve výši 50 EUR. Více na oficiálních stránkách zde.