ID&T patří bezesporu mezi největší světové hráče na poli pořádání tanečních akcí a každá zpráva kolem této agentury je velmi bedlivě sledována. Do jejich portfolia spadají takové eventy jako Mysteryland, Awakenings, Defqon 1., Sensation a především belgický Tomorrowland. Taneční svět dnes obletěla zpráva, že tahle nizozemská společnost, která byla založena v roce 1992 v Amsterdamu, uzavírá spolupráci s americkou firmou Made Event.

Pokud Vám jméno nic neříká, tak vězte, že tahle společnost stojí za obřím festivalem Electric Zoo, což je jedna z největších akcí v USA, kam se prodává několik stovek tisíc lístků. A v čem že ta spolupráce bude přesně spočívat? Dle oficiálního vyjádření by ID&T měla akci Electric Zoo rozšířit do celého světa a budovat tak koncept typu Ultra, kdy se akce pod touto značkou pořádají v několika zemí světa (Ultra Europe, Ultra Japan atd).

„Je nám ctí spolupracovat s ID&T, nejvýznamnějším propagátorem taneční hudby na světě. Spolupráce s nimi nám umožní naši vlajkovou loď Electric Zoo rozšířit do měst po celém světě. Nemůžeme se dočkat, až se podělíme o festival č. 1 v New Yorku se zbytkem světa,“ říká ředitel firmy Made Event.

Fanoušci jsou velmi zvědaví, jak toto partnerství zlepší taneční hudební scénu, není pochyb o tom, že z toho vzejde něco kvalitního.