Nejtradičnější mejdan festivalu, Elektro Kačeři, otevře dveře KD Březnice již osmým rokem. Ve sváteční sobotu, 17. listopadu, se uskuteční opravdu speciální vydání. Po dvou letech se představí královna českého DJingu Lucca.

Letošní rok, kdy si připomínáme výročí republiky, musí i Elektro Kačeři být něčím speciální. Letošní koncept, vystupující, náplň a délka noci bude opravdu speciální. O hudební program se postarají ti nejpovolanější. Po dvou letech přijede zahrát DJ Lucca, královna českého techna. Před dvěma lety naplnila KD Březnice až po strop. Sekundovat jí bude známá postava pražské klubové scény, resident klubů Roxy Prague a U Bukanýra, DJ Biodan. Po osmi letech se vrátí na Elektro Kačery březnická legenda DJ Duff, který odehrál i první vydání kačeřího večírku. S velkou podporou a fanouškovskou základnou dorazí místní oblíbenec DJ Wasily.

Tento večer se bude specialitami jen hemžit. Poprvé proběhne v prostorách kulturního domu afterparty do ranních hodin, připraveny budou tematické dekorace, stolní fotbálky, fotostěna. O pitný režim se postarají 3 bary. Samozřejmostí je silný a kvalitní soundsystém, světelná a laserová show.

Pořadatelé očekávají značný zájem, proto jsou vstupenky i v předprodeji. Výhodné vstupenky jen za 100,- Kč pořídíte v síti www.goout.cz nebo osobně: Březnice – papírnictví Nuslová, Příbram – Cowárna, Rožmitál – infocentrum, Milín – knihovna. Veškeré informace naleznete na webových stránkách www.kaceri-festival.cz nebo na sociálních sítích festivalu.