Pokud si myslíte, že noční život je jen o alkoholu, drogách a masivní kocině, tak se pletete. Když jsem četl titulek, že byl otevřen první noční klub pro děti, nemohl jsem si pomoci, ale probleskla mi hlavou myšlenka, jak se taneční scéna rychle rozrůstá.

Ellissa Freeman je 13ti letá DJka, která vystupuje pod uměleckým jménem Elle Morgan a vytvořila si svou první residentní párty v podniku s názvem Elle’s House ve Woodlandu (Texas).
Koncept je tvořený pro děti mezi 9 – 15 lety, kteří nechtějí doma jen čekat než dosáhnou plnoletosti.

Nechtěla jsem jen čekat. Myslela jsem, že dám mladým fanouškům šanci, aby si mě mohli poslechnout“ – dodává mladá DJka, která se na sociálních sítí těší velké popularitě. Dokonce vlastní i několik fotek s takovými jmény jako Borgore či Steve Aoki.

elle morgan

Rodiče

V puritánské americe se pochopitelně tento nápad setkal s velkou nevolí a mnoho lidí jej odsuzuje. Najdou se však i pozitivní reakce a to převážně od rodičů, kteří se v klubu byli přímo podívat.

Na první pohled jsem si nebyl jistý, ale teď když jsem tady byl, tak s jistotou vím, že své děti přivedu zase zpátky“ – říká rodič Candance Boswell.
Tady je to bezpečnější než je kolikrát nechat samotné doma“ – dodává maminka Katie Guthrie. A má pravdu, před klubem dokonce hlídkují policisté, kteří dávají pozor na malé pařmeny. Při příchodu musí rodiče své dítě nahlásit a nechat na sebe kontaktní údaje, kdyby se cokoli stalo.

Dá se říci, že se nejedná o klasický klub s tou správou „atmosférou“. Nenalijí vám tu alkohol a na drogy zde také ztěží narazíte. Na druhou stranu si tu můžete dát hranolky, pizzu či pravou americkou kolu.

Každopádně dejte mladé djce ještě několik let a ona si své místo na scéně určitě najde. A kdo ví, třeba nám tu roste další hvězda světového formátu. Dejte nám vědět do komentářů co si o tom myslíte vy ?