david novacek

V posledním rozhovoru pro housemagazine.cz jsme se bavili o tvém prvním sólovém albu a teď už známe datum vydání. Je to pátek 7.11. Zvládl jsi to docela rychle. Kolik času všechno zabralo?

Můj první track ‚Friday‘ vyšel v dubnu tohoto roku, takže produkuju vlastní hudbu teprve 7 měsíců. Po celou tu dobu jsem tvrdě dřel, věnoval tomu každou volnou sekundu a všechno se učil.

Co můžeme na albu očekávat?

Celé album je taková moje srdeční záležitost a ke každému tracku mám nějaký vztah a samozřejmě vzpomínky. Celkově je to i ten můj sedmiměsíční vývoj. Chtěl jsem, aby na něm byly i tracky, co mi vyšly dřív na labelu Nivacords, tak jsem to dal jim, ať je to pěkně pohromadě. Jediný člověk, který je na albu se mnou, je DJ Mario v našem tracku ‚Fall‘ , do kterého nazpívala vokál britská zpěvačka Melissa Hollick.

Co chystáš dál, když je album hotové?

Album je pro mě uzavřená kapitola, kterou házím za hlavu a už se věnuju dalším osmi rozpracovaným trackům, včetně remixu pro The Cube Guys. Brzy zveřejním dva nové hotové tracky ‚Upgrade‘ a ‚La Trompeta‘ , která bude ve dvou verzích Original & Club Mix. Na oba jsou super ohlasy po tom, co jsem je rozeslal jako promo velkým jménům, jako je například Roger Sanchez.

Kde tě u nás můžeme v nejbližší době slyšet naživo hrát?

Abych řekl pravdu, která možná bude znít drsně, tak mě Čechy vůbec nezajímají. Myslím tím po stránce muzikální. Tady není o co stát a o co bojovat. Myslím, že Čechy mi nic nedají a nikam mě do světa, kam chci, neposunou. Je to prostě celé o vlastní produkci, bez které jsi jen pouštěč cizích songů a s dnešní technikou, která míchá sama, možná i jako JukeBox. Proto se soustředím nejvíc na studio. Nicméně nejbližší datum mého vystoupení v ČR je 12. prosince v Maxim Music Clubu (České Budějovice), kde to mám fakt rád a je to jedno z mála míst, kde je pořád narváno a lidi řádí na 100%.

Něco na závěr pro své fanoušky?

Děkuju moc každému z Vás, kdo mě žene dopředu a podporuje v tom, co dělám. Vážím si toho strašně moc. Uvidíme se dvanáctého prosince ve zmiňovaném Maximu, pro který chystám nový promo mix a jako vždy ho dostanete všichni free download