Sick_Individuals_Press_Pic_02 1700x1700

Magnetic Festival se nezadržitelně blíží a po rozhovoru s MOTim přicházíme s dalším exkluzivním interview. Tentokrát to je dvojice Sick Individuals, která toho za své krátké působení na světové scéně stihla opravdu hodně. Vydat kolaboraci s Axwellem, vystoupit na Tomorrowlandu, Sensation či Electric Zoo a umístit se na předních příčkách v hitparáde beatport. Jak se do Prahy těší a které umělce nejvíce respektují? To se dočtete o pár řádků níže a dole se nezapomeňte podívat na videopozvánku. Enjoy!

Q: Na kterou z vašich skladeb jste nejvíce pyšní?
A: Skladba I AM, na které jsme spolupracovali Axwellem, byla naším velkým hitem a hodně pro nás znamená. Jinak jsme samozřejmě pyšní na každou naší skladbu, ať už remix Icona Pop – I Love It, Lost&Found, Made For This nebo Never Fade. Stejné pocity máme i u svých novinek, které premiérově představujeme v naší radioshow THIS IS SICK.

Q: Jaká pro vás byla spolupráce s Axwellem?
A: Poslali jsme Axwellovi skladbu a jemu se opravdu líbila, ale tím, jak je – stejně jako my – perfekcionista, tak zároveň dodal „mohli bychom ale změnit trochu toto a tady tohle“. Po půl roce ladění pod jeho dozorem jsme dostali do skladby více dynamiky a trochu dalších vylepšení. Naučili jsme od něj opravdu hodně – a doufáme, že on se zase naučil i nějaké „sick tricks“ od nás 🙂

Q: Nejlepší vystoupení ve vašem životě?
A: Nemůžeme vybrat úplně jedno nejlepší, ale třeba festival Waterzonic v Thajsku byl naprosto úžasný. Sensation, Tomorrowland, Mysteryland, Electric Zoo a všechna naše vystoupení Miami Music Week byla též skvělá.

Q: Pamatujete si na své první vystoupení?
A: Naše první profesionální vystoupení bylo v Utrechtu. Koupili jsme si první „Pioneery“ z vlastních úspor a mixování každé skladby nám trvalo víc jak minutu.

Q: Nejrespektovanější umělci EDM podle Sick Individuals?
A: Težká otázka. Určitě tam patří Daft Punk, Bingo Players, Hardwell, Laidback Luke a Swedish House Mafia.

Q: V těchto dnech vystupujete téměř každý den. Jak relaxujete ve chvílích volna?
A: Když jsme zpátky doma, tak se snažíme vést normální život. Oba trávíme čas s rodinou, kamarády a užíváme si. Klasickou dovolenou si ale dopřáváme tak maximálně jednou do roka.

Q: Chcete něco vzkázat fanouškům MAGNETIC Festivalu?
A: Rádi hrajeme v České republice. Máte úžasné publikum a Magnetic Festival je respektovaným mezinárodním eventem, velmi se těšíme na naše vystoupení. Vidíme se …