fabric narozeniny

15 let existence oslaví klub, který se za tuto dobu právoplatně vypracoval mezi českou elitu. Klub, který připravil všem návštěvníkům velké spektrum emocí, umožnil být svým idolům na dosah, pomohl se seznámit a uzavřít vztahy. Klub, který za zmiňované období přivítal několik desítek světových superhvězd, domácí elity a také dal prostor nové krvi pro jejich odraz. Za 15 let klub prošel mnoha změnami, které měly za účel jediné – zajistit všem maximální pohodlí a požitek všem vjemům. Fabric je místem nejen pro taneční párty, ale je také pro koncerty, firemní akce, výstavy, prezentace.

Ale pojďme se vrátit k oslavám, které 16.5. přivítají 21 umělců na 3 stageích klubu! Po 2leté přestávce se Vám otevře legendární „garáž“, která byla vždy optimálním místem pro fanoušky tvrdších odnoží taneční muziky. Nejinak tomu bude i teď. Hlavní stage bude posílena 20 kw soundem Adamson, který zajišťuje pekelnou dynamiku a zároveň čistotu soundu. A v neposlední řadě očekávejte možnost volby pobýt v 1. patře klubu, který bude věnován EDM zvuku. Ti z Vás, kteří budou chtít v květnovém počasí poklábosit na čerstvém vzduchu, či vstřebat zážitky, mohou tak učinit na venkovní ploše klubu, která bude zastřešena párty stanem s výčepem a lavičkami. Tuto možnost výběru poskytuje v Česku pouze Fabric a my budeme rádi, když budete mezi těmi, kteří budou libovolně měnit patra podle nálady.

A kdo z umělců Vás očekává? Těšte se hned na 3 mezinárodní jména. Brit Ben Gold, hvězda, která si pohrává se styly jako progtrance, trance, ale i EDM. Ukrajinská legenda Spartaque to všem natře na techno stage! Švéd Bjorn Akkesson a jeho top trance produkce na hlavní stage. Tyto 3 hvězdy vystoupí premiérově v Ostravě!

Ale to zdaleka není vše, Přátelé. Vystoupí doma a ve světě stále populárnější duo Shato & Paul Rockseek, skvělý tech mág Subgate, Michael C, rezident Martin Gredner, Hydrophonic, Thin&Thick, Danny Bright, Filip Mařák, B Uniq, Denysa, Moodies & Anni Massaceur, Steph, Criminal Noise, Mathias O’Zana, Peter Key, George Flame, Andrew Oaker. My pevně doufáme, že 22 vynikajících jmen Vám bude stačit k bohatému zážitku, který budete v ranních hodinách vstřebávat. Končí se totiž v 8 ráno ! 😉

Pochopitelně nebudou chybět sexy go-go dancers, zmiňovaný posílený sound, originální deco, čokoládové, či ovocné bary a především Vy, clubbeři, kterým děkujeme za Vaši věrnost.

Doufáme, že s námi vydržíte i nadále a uděláme pro to maximum.

16.5. se vidíme ve Fabricu!