Stálice mezi českými kluby oslaví téměř pubertální věk.

Pamětníci jistě vzpomenou na takřka pionýrské akce s hvězdami jako Alexander Kowalski, Umek, či Jimmy van M. Ovšem Fabric nechce být sentimentální, ale progresivní a proto oslavme 14 let existence s plnou parádou, skvělými jmény, bohatým line upem a show, která k takové oslavě patří. Dovolte nám představit pestrý line up složen ze z hvězd jako australan žijící v Německu Jaytech, či nor Boom Jinx. Jejich singly „When You Loved Me“, „Inception“, „Music 101“, „Blue Angel“, či jejich vzájemná spolupráce „Milano“ patří mezi top na progressive scéně a některé z nich byly zařazeny do vysílání stanice MTV. S jejich desítkami vynikajících remixů Vás dále seznámíme na Facebook page klubu Fabric. V česku se tato jména objevila na největší halové party Transmission, ve světě patří mezi dlouhodobé stálice scény a členství v elitním vydavatelství Anjunabeats to jen dokazuje – o kvalitě těchto hvězd tedy nelze mít pochyb!

Dalším, zahraničním umělcem je slovenská star Pico, který v nedávných dnech zahajoval premiérovou Transmission na Slovensku a patří mezi nejbookovanější dj´s u našich východních sousedů. Jednou z premiér letošních narozenin bude vystoupení rezidenta legendárního klubu Magic, Pira, který si na svá bedra vezme závěr jistě dlouhého večírku. A vůbec….na 2 patrech Vás čekají další, vynikající jména a talenti české scény, tedy rezident klubu Martin Gredner, dále Junior Jan (ex Nesquik), Wolscha, Naoki Uda, Denysa, Peter Key, Namaas, N-Rico, Lum X a Mathias O´Zana.

Symbolických 14 dj´s na 14. Narozeninách. V jejich podání se dočkáte kompletního spektra taneční muziky.
Ale to zdaleka není vše, přátelé! Kromě tradičně posíleného zvuku, sexy go-go dancers a originálních, narozeninových dekorací očekávejte zcela originální 3D projekci, kryogenní show, kterou si mnozí z Vás pamatují ze 7. Narozenin a poprvé uvidíte zcela bezpečnou fire show! 16.5. budete součástí naprosto unikátní klubové párty s umělci světové kvality, mimořádné show a především nezaměnitelným prostředím klubu Fabric, který je pro Vás otevřen krásných 14 let a my Vám za Vaši přízeň od srdce děkujeme.