sensation

Datum 8. července 2017 se do historie taneční hudby zapíše jako konec jedné velké éry. Jedna z nejproslulejších akcí na světě, která dlouhé roky udávala trend – SENSATION – oznámila svůj poslední díl. Závěrečný mejdan v bílém proběhne v amsterdamské ArenA s podtitulem The Final a nutno podotknout, že organizátoři na line-upu rozhodně nešetřili. Na stagei, která bude již tradičně umístěna uprostřed haly, se představí Mr. White, Sunnery James & Ryan Marciano, Fedde Le Grand, Hardwell, Special Guest, Axwell Λ Ingrosso a MC GEE. Kdo má být speciálním hostem, to zatím nevíme, ale v minulosti to byl například Tiësto (představte si, že zaplatíte jednoho z nejdražších DJs světa a neobtěžujete se ho napsat ani na plakát).

S bílou senzací se v Holandsku můžete setkávat již od roku 2000, což byl mimochodem jediný ročník, který agentura ID&T na domácí půdě nevyprodala a stage se nacházel na boku haly. Od ročníku 2001 je pódium umístěno vždy uprostřed haly. Od roku 2007 do roku 2013 se Sensation konala i v pražské O2 Aréně.

Pokud chcete být u konce téhle legendy, tak lístky se začnou prodávat 27. února v 16:00 na sensation.com a podle všeho budou rychle pryč.