photo: [ Sandor Csudai ] . www.facebook.com/csudaisandor
Festival na pláži jezera Balaton rozšiřuje luxusní VIP prostory o další tři zóny. Fanoušci Balaton Soundu se mohou těšit na legendární klubovou značku Elrow a plážovou scénu The Club Stage. Festival tak nyní má připraven program na hlavních scénách a zveřejňuje harmonogram včetně časů. Pětidenní party na břehu jezera Balaton letos přivítá od 3. do 7. července světové hvězdy jako jsou The Chainsmokers, Armin van Buuren, Marshmello, Tiesto, Jess Glynne, Sean Paul, G-Eazy, DJ Snake a desítky dalších. Ve čtvrtek 18.4. vstupenky zdražují až o 20 Euro.

www.balatonsound.com/cz/

  1. – 7. července 2019

Vstupenky: http://bit.ly/BSTICKETS

Balaton Sound nabízí pětidenní non-stop party na pláži maďarského jezera Balaton u vesnice Zámardi. Mimo hudebního programu nabitého světově známými jmény si letošní ročník pro návštěvníky připravil i výrazné rozšíření nadstandartních VIP prostor.

Photo: László Mudra – Rockstar Photographers – http://www.facebook.com/festivalphotographers

LUXUSNÍ PARTY

Hudební festival jako luxusní dovolená s prvotřídním servisem a nekonečným pohodlím, i takový je letos Balaton Sound. Hlavní VIP zóna v tomto roce naváže na novou část nazvanou The VIP Shore. Tato dvě místa propojí speciální nadchod vedoucí rovnou na pláž. V této zóně nebudou chybět baldachýny, bílé pohovky i plošina postavená přímo nad vodní hladinou, samozřejmostí je koktejlový bar, DJ a beach party každý den až do svítání. Areál se rozroste o Dreher VIP Arenu, vyvýšená plocha uprostřed areny nabídne skvělý výhled na stage. Jako poslední rozšíření se chystá Elrow VIP, kam návštěvníky zavede přímo vstupní festivalová VIP brána. Vizuálně bude Elrow VIP symbolizovat odkaz výtvarníka Henriho Rousseaua, dohromady s exotickým designem džungle ji vyzdobí stromy, vinná réva a květiny. Zaručeny jsou DJ sety, jedinečné osvětlení i skvělý zvuk.

NOVÁ JMÉNA V PROGRAMU

Festivalový program obohatily dvě nově oznámené scény. Tou první je legendární celosvětově známá party značka Elrow a druhou The Club Stage  vytvořená rovnou na pláži a vyzdobená tak, aby kopírovala prostředí skutečného nočního klubu. V průběhu pěti dní se zde vystřídají zvučná jména současného EDM jako jsou The Martinez Brothers, věhlasný DJ Dubfire, mladý nizozemský talent Egbert, italská kráska Deborah De Luca a další.

Elrow, jak už je zvykem, přivezou na Balaton Sound fantastickou show. Hudební set zde odehraje na Grammy nominované duo CamelPhat nebo uznávaný DJ Jamie Jones. Za mixážním pultem předvede svoje kouzla mistr techno zvuku Paul Kalkbrenner, známý díky hitu Sky and Sand. Program Elrow Stage obohatí Claptone, německý house producent a DJ, charakteristický díky mysteriózní zlaté masce se zobákem či milovaná Monika Kruse a Nick Curly.

ZDRAŽENÍ

Letošní line-up vypadá jako jeden z nejlepších v historii festivalu. Do 18.4. je možné zakoupit vstupenky za zvýhodněnou cenu. K dispozici jsou 5 denní (od 225 Euro), 4 denní (od 199 Euro) a 3 denní (od 179 Euro) permanentky. Denní vstupenky startují na ceně 68 Euro!

Elrow

PAUL KALKBRENNER
JAMIE JONES
CAMELPHAT
CLAPTONE
NIC FANCIULLI
MONIKA KRUSE
NICK CURLY
ANDREA OLIVA
CHELINA MANUHUTU
DJ W!LD
DETLEF
WADE

The Club Stage

THE MARTINEZ BROTHERS
DUBFIRE
EGBERT
DEBORAH DE LUCA
MARCO CAROLA
MATADOR
NUSHA
HERNAN CATTANEO
ALLE FARBEN
EELKE KLEIJN

Aftermovie 2018:

FB: https://www.facebook.com/balatonsoundCZ/videos/211453626455799/

Seznam doposud oznámených jmen (abecedně):

ARMIN VAN BUUREN
BUDDY
DENZEL CURRY
DEORRO
DESIIGNER
DJ SNAKE
DON DIABLO
DUBFIRE
FUTURE
G-EAZY
GRYFFIN
HERNAN CATTANEO
J BALVIN
JAUZ
JAY PRYOR
JESS GLYNNE
KILLY
KSHMR
MADEINTYO
MARSHMELLO
MARTIN JENSEN
MISSIO
NERVO
NICKY ROMERO
RUDIMENTAL live
SAM FELDT (LIVE)
SAWEETIE
SEAN PAUL
SKI MASK THE SLUMP GOD
SOFI TUKKER
SUNNERY JAMES & RYAN MARCIANO
TCHAMI x MALAA
THE CHAINSMOKERS
TIESTO
TIMMY TRUMPET
VALENTINO KHAN
VINAI
WILL SPARKS
YOUNGR
YXNG BANE

Brzy oznámíme další novinky!
Více informací na: www.balatonsound.com/cz/

Co: Balaton Sound
Kde: Zamárdi, jezero Balaton, Maďarsko
Kdy: 3-7 Červenec 2019
Website: www.balatonsound.com/cz/
Vstupenky link: https://balatonsound.com/cz/vstupenky

Official Aftermovie: https://www.youtube.com/watch?v=nryOzEngb7w
Official Facebook:  https://www.facebook.com/balatonsoundCZ/
Official Instagram: @balatonsoundcz
Official hashtags: #SOUND2019 #soundcz