Jeden z nejneuvěřitelnějších festivalů na světě, anglický Creamfields, oslaví letos své 21. narozeniny. Akce, která proběhne v Daresbury u Liverpoolu, se během let stala populární díky své ochotě vozit ta největší jména světové scény  a vypadá to, že letošní laťka bude znovu posunuta.

Pro letošní ročník jsou potvrzená taková jména, jako Above & Beyond, Eric Prydz, Hardwell, Martin Garrix a mnoho dalších. Nyní, dva měsíce před akcí, vypustil britský taneční gigant důležitou zprávu. „Letos se můžete těšit na tři suprise acty“.

Ačkoli se Creamfields zatím zdrželo náznaků, o jaká jména se může jednat, tak fanoušci ihned rozběhli diskuzní kolečko: „kdo to asi bude“? Vzhledem k nedávnémů vystoupení Swedish House Mafia na Ultra Music festivalu v Miami a Axwellově oznámení, že proběhnou další společná vystoupení, se tahle otázka přímo nabízí. Budou tu Švédi k vidění?

Tak k vidění budou určitě, protože Axwell, Ingrosso i Angello jsou na Creamfields potvrzeni pro sobotní večer. Otázkou pouze zůstává, zdali znovu vystoupí spolu či nikoli. Nechme se překvapit.

Zdroj: We rave you