Mácháč 2021
20. – 21. 8. 2021
Máchovo jezero, pláž Klůček

Předprodej v síti GoOut.
www.machac.cz

I když dnešní doba kultuře moc nepřeje a většina zpráv, které festivaly vydávají, nejsou nikterak veselé, tak festival Mácháč má i přesto pro své fanoušky pozitivní zprávy hned dvě!

Ta první je, že všichni dříve oznámení umělci, včetně headlinerů Afrojacka a Paula Kalkbrennera, se podařilo přesunout na nový termín 20. a 21. srpna 2021.

„Jsme moc rádi, že vyšel přesun všech umělců na další rok a z tohoto hlediska nejsou žádné komplikace, které by mohly bránit oslavě 20. výročí festivalu. I co se týče účasti návštěvníků na větších akcí je tu velký posun oproti loňsku, kdy byla pravidla velmi chaotická. Věříme, že s jarem nastane konečně obrat k lepšímu a festivalová sezóna bude mít opět zelenou,“ říká za pořadatelský tým Petr Tajčman.

Druhá skvělá zpráva je v podobě vánočních vstupenek, které lze zakoupit od 1. prosince. Tyto vstupenky zahrnují oproti těm běžným cashless kredit ve výši 300 Kč, který lze využít k útratě na barech v areálu festivalu. Těchto vstupenek je omezené množství a jejich prodej bude ukončen vyprodáním, nebo 31. 12. 2020. Předprodej probíhá exkluzivně prostřednictvím sítě www.goout.net.
Všechny dříve zakoupené vstupenky na původní datum konání zůstávají beze změny v platnosti na nový termín.