Německý hudební festival Parookaville, který každoročně navštíví desítky tisíc návštěvníků, se po dvou letech vrací a s tím postupně odhaluje i vystupující včetně headlinerů.Nedávno byla odhalena již pátá vlna vystupujících a podle doposud zveřejněných jmen se máme opět na co těšit.


Již tradičně se festival Parookaville uskuteční na letišti Weeze v sousedním Německu, letos v termínu od 22. do 24. července. Díky snadné dostupnosti je oblíbený po celé Evropě a je vyhledáván nejen kvůli vynikajícímu line-upu, ale také unikátní atmosféře, která festival doprovází.


Z doposud potvrzených jmen můžeme uvést např. Afrojack, Armin van Buuren, Dimitri Vegas & Like Mike, KSHMR, Oliver Heldens, Steve Aoki, Tiesto či Yellow Claw. Na Mainstage je doplní i další hvězdná jména jako je duo Vini Vici, Quintino, Nervo a další. Těšit se mohou i milovníci hardstylu či trance, na dalších stagích vystoupí i skupina Scooter, Fisher, Headhunterz, Coone, Sub Zero Project, Wildstylez a další.


Přehled všech jmen najdete na oficiálním webu festivalu, kde jsou rovněž k dispozici vstupenky. https://www.parookaville.com/en/


Tohle bude jeden z vrcholů festivalového léta. My z celé akce opět přineseme exkluzivní report!