Finalist

SMOKING FAST FINGERS – Mistrovství ČR v balení tabáku
18.4 2015 – Prahy, Roxy
předprodej: Smsticket.cz za 100 Kč, na místě 100 / 150 Kč

DJs: A.Skillz (UK), Akira & Anakin ft. MC Katrin, N’Zym & Akvamen, Zu
www.facebook.com/smokingfastfingers
www.fastfingers.cz
www.smsticket.cz
http://www.buenavistaclub.cz

Tohle chceš! V sobotu 18.4. 2015 proběhne v pražském klubu Roxy již páté regionální pražské semifinále a zároveň i velké finále Smoking Fast Fingers. Vše za účasti pěti nejlepších vítězů z Brna, Plzně, Ostravy, Pardubic a samozřejmě i z Prahy. Pro první tři nejlepší bude připravena hromada věcných cen od partnerů akce! A pozor – vítěz může vyhrát zájezd a ceny v hodnotě 50.000 Kč!
A to stále není všechno – čeká vás taky pořádný mejdan! Hlavní hvězda, jeden z nejlepších funky beatmeisterů světa DJ A.SKILLZ (Fingerlickin‘ UK) vás na parketu ubalí a naklepe tak, že nebudete chápat. Z domácích jej doplní ve speciálním setu partička Akira & Anakin aka Deadly Viperz feat. MC Katrin, a dále DJs N’zym, Akvamen a náš nový talent DJka Zu.

Princip soutěže je jednoduchý – první tři z deseti finalistů, kteří zvládnou v daném časovém limitu (5 minut) ubalit největší počet cigaret z dlouhých papírků Smoking a tabáku, postupují do 2. kola. Ve 2.kole pak půjde už jen o rychlost balení – soutěžící, který ubalí nejrychleji (finalisté budou mít celkem 2 vítězné pokusy), se stane vítězem semifinále a postupuje do finále. V rámci finále pak půjde opět pouze o nejrychleji ubalený 1 kousek.

Ti z vás, kteří mají spíše šikovné prsty, se mohou přímo na místě ve Smoking stánku zúčastnit další soutěže – Smoking Creative Fingers. Zde bude rozhodovat pouze vaše šikovnost a kreativita – fantazii se meze nekladou! Porota vybere tři nejlepší kousky, jejichž autoři si taktéž odnesou hodnotné ceny.

Přihlásit do soutěže se můžete na www.fastfingers.cz, kde najdete i všechny potřebné informace o akci včetně kompletních pravidel soutěže.

Ať už přijdete soutěžit, nebo se bavit, čeká vás po všech stránkách skvělá show, kterou byste si neměli nechat ujít.
Vstupenky jsou k dostání za 100 kč v předprodeji v síti Smsticket.cz, Na místě je budete moct zakoupit za 100 kč do půlnoci, a poté za 150 kč. Doporučujeme včasný nákup.

Ubalíme se 18.4. v Roxy!

Poster