firebeatz

Kdy: 20.2.2016 – sobota
Kde: Retro Music Hall – Praha
Kdo: Firebeatz, Matamar, Lady A, Bon Finix
Za kolik: 350 Kč
Start ve 22:00

Událost: https://www.facebook.com/events/1744888679063713/

Ano, čtete správně. Do oficiálního klubu Evropy 2 – Retro Music Hall – přijede uznávaná DJská a producentská dvojice z Holandska – FIREBEATZ. Tim a Jurre, neboli frajeři, kteří stojí za singly jako No Heroes, Rage, Helicopter či I Can‘t Understand, se představí v nejpopulárnějším pražském prostředí, a to v sobotu 20. února. Tím to ale rozhodně nekončí, svou premiéru si totiž u nás odbyde i nejobsazovanější tuzemské duo – MATAMAR a všechno doplní naši rezidenti Lady A a Bon Finix.

Naši headlineři ze země tulipánů nejsou rozhodně žádná másla a podle toho vypadá i jejich bohatá kariéra. Od roku 2008, kdy projekt Firebeatz vznikl, se mohou pyšnit více než 60 vydanými singly, na kterých spolupracovali s největšími jmény elektronické taneční hudby. Jejich talentu si všiml sám velký Tiësto, hitmaker Calvin Harris a úspěšnou spolupráci s Martinem Garrixem s názvem Helicopter, která se držela několik dní jako nejprodávanější skladba portálu beatport, nemusíme ani představovat. Umělecké prsty rodáků z Tilburgu sahají i za hranice taneční scény, a to když se podíleli na skladbách pro rapery Pitbulla, Snoop Dogga, Fatman Scoopa či zpěváka Jamese Blunta. Vy si je pak můžete pamatovat díky jejich poslednímu vystoupení v Praze, kdy podali strhující výkon na populárním Magnetic Festivalu.

Třešničkou na dortu pak bude vystoupení nejoblíbenější české dvojice MATAMAR, kteří se po právu stali novými rezidenty Retro Music Hall. Jejich energická show přivádí do varu nejednoho fanouška téměř deset let a pro tenhle večer Martin s Markem slibují prvotřídní vystoupení.

Line-up pak doplní sympaťák z Kypru, který si za několik let působení na české scéně, vybudoval velmi silnou pozici – Bon Finix a talentovaná Lady A, která se řadí mezi nejpopulárnější DJeane u nás. Startujeme ve 22:00, končíme v 11:00 dopoledne a vstupné v předprodeji je 350 Kč.