firebeatz plzeň

17.3.2017 – Pátek
Firebeatz, Matamar, Manene, Richard Reynolds, Angry Beats, SNBM a další
Plzeň – Papírna (Zahradní 173/2)
Facebook:
https://www.facebook.com/events/1379187882101114/

Již třetí ročník populárního Pilsen Dance Music Festivalu, který v minulosti přivítal jména jako Paul van Dyk či Ferry Corsten, přichází s dalším pokračováním. Hlavním tahákem plzeňského mega mejdanu bude populární dvojice ze země větrných mlýnů a tulipánů – Firebeatz. Na dvou scénách se představí více jak 17 DJs, chybět nebude kvalitní zvuk, velký světelný park a velkokapacitní bary.

Firebeatz

Uznávaná DJská a producentská dvojice z Holandska – FIREBEATZ. Tim a Jurre, neboli frajeři, kteří stojí za singly jako No Heroes, Rage, Helicopter či I Can‘t Understand. Hoši ze země tulipánů nejsou rozhodně žádní nováčci na světové taneční scéně a podle toho vypadá i jejich bohatá kariéra. Od roku 2008, kdy projekt Firebeatz vznikl, se mohou pyšnit více než 60 vydanými singly, na kterých spolupracovali s největšími jmény elektronické taneční hudby. Jejich talentu si všiml sám velký Tiësto, Calvin Harris a úspěšnou spoluprací se mohou pochlubit s Martinem Garrixem pod názvem Helicopter, která se držela několik dní jako nejprodávanější skladba portálu beatport. Umělecké prsty rodáků z Tilburgu sahají i za hranice taneční scény, a to když se podíleli na skladbách pro rapery Pitbulla, Snoop Dogga, Fatman Scoopa či zpěváka Jamese Blunta.

Jejich show a vystoupení jsou vždy plné tvrdých beatů a velkolepé atmosféry. Vy si je můžete v Plzni vychutnat poprvé již v pátek 17. března, kde se představí s bohatým CZ supportem.

Předprodej
Classic tickets (od 15ti le )
– první vlna 399,- vyprodáno (Sold Out)
– druhá vlna 499,- vyprodáno (Sold Out)
– třetí vlna 599,-

VIP tickets (od 18ti let)
– první vlna 799,- vyprodáno (Sold Out)
– druhá vlna 999,-

VIP zahrnuje:
Omezenou kapacitu
Kvalitní výhled na stage
Chill Out zóna (místa k sezení)
VIP bar s lepším sortimentem
Setkání s interprety
Vstupenky: https://goout.net/cs/listky/firebeatz-pilsen-dance-music-festival/egv/