Headhunterz zpět v Praze
Praha, Holešovice
Výstaviště, Pavilon E
2.11. – Pátek
Událost:
https://www.facebook.com/events/2181994711828157

Flash festival v pražských Holešovicích, se nezadržitelně blíží, což vedí i fanoušci tvrdší elektronické hudby a kupují vstupenky. Ty jsou totiž aktuálně na 50% vyprodané kapacity. Aktuálně lze zvýhodněné vstupné pořídit za 550 Kč a to konkrétně na pandaticket.cz. Na místě pak budou stát vstupenky 750 Kč.

Kompletní podobu dostal i lineup celého eventu, kdy se kromě headlinera – Headhunterze , postupně za mixážním pultem představí: Matamar, Chris Nine & Mc Luke S, TiGi, Mio, Ludwig, Oma Desa, Forster, Heavy Noizes. Celá tahle grupe se sejde 2. listopadu v Pavilonu E. Pro více informací mrkněte na oficiální facebookový profil festivalu.

★ HEADHUNTERZ #hardstyle ★
Za více než dekadu je headhunterz symbolicky spojen s hardstylem. S více než 150 vydanými tracky pod jeho jménem, jedním z nejznámějších podcastu Hard with Style, nesčetně legendárních vystoupení, vysoké umístění v Dj Mag’s top 100 – tento prestižní žebříček okupuje nepřetržitě od roku 2010. Headhunterz je nesporně jedním z největších djů v historii hardstylu.