2. března 2018 proběhne v Malé Sportovní Hale na Výstavišti již druhý ročník Flash Festivalu, jehož organizátoři stojí i za první úspěšnou edici Smash The House festivalu ve střední Evropě.

Prvnímu ročníku Flash Festivalu dominovala taková zahraniční jména, jako například HeadhunterzMIGHTYFOOLS, Kill The Buzz, Marnik nebo Morgan. Z české scény, se pak měli tu čest za mixážní pult postavit DJs v podobě Maneneho, Richarda Reynoldse, Chrise Ninea a MC Lukea S. Minulé edice přivezly do České Republiky více než zajímavá jména, která nebudou chybět i na té další.

Miriam a Olivia, které jsou po celém světě známé jako NERVO, budou mít tu čest předvést se na dalším festivalu jako headlineři. Jejich všestranný talent nezná hranic a jejich vystupování na nejlepších akcích světa je více než oprávněný. Nejenže produkují vlastní hudbu, píšou texty, a dokonce režírují videoklipy nebo zpívají, ale na stagei dokáží během svého setu udělat neskutečný „bordel“ a pořádně strhující atmosféru, která neomrzí, i když tuto dvojici uslyšíte poněkolikáté.

S nimi na pódiu se také představí další dvojice říkající si Merk & Kremont. Toto italské producentské duo přiveze do Prahy své progresivní groovy electro. Jejich kariéra začala nejvíce stoupat minulý rok i přes to, že elektronické hudbě propadlo milánské duo už v roce 2011. Zlom přišel hlavně v roce 2014 se skladbou „Amen“, která vyšla na SIZE Records a Steve Angello ji zařazoval snad do každého svého setu.

Mezi nimi vystoupí i miláček Barong Family neboli Cesqeaux. Zručný bubeník z muzikantské rodiny, který se věnoval rapu a postupně se přesunul k tvorbě instrumentální hudby. Jeho cit pro skládání nejen trapové hudby oslovil taková jména jako Yellow Claw, Kayzo, Wiwek nebo Mightyfools. Cesqeauxova hudba je po technické stránce velice propracovaná a jeho vystoupení potěší každého milovníka kvalitního trapu.

Vedle těchto světových DJů, se během celého večera postaví také Vildstylez & Villain, Jonas Aden, High´n Bass, Bon Finix a Chris Nine s MC Luke S.

Celý line – up FLASH Festivalu zanedlouho doplní poslední umělec, na kterého si ovšem fanoušci budou muset ještě počkat. A aby to čekání bylo příjemnější, organizátoři nachystali speciální vánoční nabídku, kde při koupi dvou lístků dostanete 200 korun slevu. Tato akce platí od 1. prosince do 24. prosince, takže můžete někomu udělat i pěkné překvapení například pod stromeček.

➤ Oficiální facebooková stránka

➤ Facebooková událost

➤ Vstupenky/tickets: www.pandaticket.cz/cs/p/flash-festival-2018