Stejně jako každý rok, tak i letos dal prestižní časopis Forbes dohromady žebříček, kde najdeme stovku nejlépe vydělávajících celebrit. V něm najdeme rozmanitá povolání, jako jsou herci, sportovci, hudebníci, moderátoři a nebo taky DJové. V první stovce se umístili hned tři, respektive čtyři, protože nejvíce peněz si za poslední rok odnesla velmi známá dvojice The Chainsmokers.

Alexe Pall a Andrew Taggart se vyšplhali velmi vysoko, když obsadili 21. příčku s celkovým příjmem 68 miliónů dolarů. Nechali za sebou například světovou megastar Eda Sheerana, který zůstal na 23. příčce. Dalším, a neméně překvapivým umístěním, je 35. příčka Marshmella, který si podle Forbesu vydělal 56 miliónů dolarů. Posledním do party je pak DJ Khaled, který sice není úplně z EDM světa, ale rozhodně jej můžeme považovat za hvězdu v oboru, když inkasoval 36,5 miliónů dolarů a umístil se na 91. pozici.

A jak to vypadalo na předních místech? Jednoznačným vítězem se stala Kylie Jenner. Teprve 22letá podnikatelka, která má vlastní kosmetickou a oděvní značku, vydělala neuvěřitelných 590 miliónů dolarů. Její náskok na druhého Kanye Westa je také neuvěřitelný, ten si totiž vydělal „jen“ 170 miliónů dolarů. Třetí pak skončil tenista Roger Federer, kterého následovali fotbalisti Ronaldo a Messi.

Celý žebříček pak najdete zde.