Časopis Forbes, to je ve světě skutečný pojem. Tištěný plátek, který se točí kolem peněz, slávy, drahých výrobků a životě na vysoké noze. Každý rok pak sestavuje několik žebříčků, které jsou po celém světě velmi vyhlášené, a jeden takový žebříček se jmenuje „nejvíce vydělávající celebrity na světě„. Takže kdo si za rok přišel na největší peníze?

Celou anketu ovládl boxer Floyd Mayweather, který si na drtivou část peněz přišel z utkání proti populárnímu zápasníkovi Connoru McGregorovi. Jeho výdělek činí 285 milionů dolarů. Nás pochopitelně ale zajímá účast některé z EDM „hvězd“. Z DJů a producentů si nejvíce vydělal Calvin Harris, který se s 48 milióny dolary umístil na 50. místě a šlape na paty takové celebritě, jako je Lady Gaga. V tabulce za sebou nechal takové veličiny, jako Paula McCartneyho, Jennifer Lopez, Eltona Johna či Metallicu.

Z tanečního světa tam však není sám. Na 59. příčce jsou The Chainsmokers, kteří mají se 45,5 miliony dolary 59. pozici a patří tak mezi nejvýraznější postavy našeho hudebního světa. Ať už si o těchto výdělcích myslíte cokoli, tak je jasné, že to je znamení nadále rostoucí popularity taneční hudby. A to je dobře.

Celý žebříček najdete ZDE.