Již 5. edice populární EDM akce Joy Melody Festivalu je za námi! Po roce se akce opět vrátila do Hradce Králové, tentokrát do klubu Denoche Music Hall. Kdo byl na akci, tak moc dobře ví, že atmosféra se dala krájet a publikum bylo vynikající! Poklona organizátorům za perfektní laserové efekty, ohně, osvětlení, konstrukci a celkovou vizualizaci.

Hlavním headlinerem celého večera byla dvojice Matisse & Sadko, kteří se řadí mezi největší esa elektronické taneční scény. Své kvality pravidelně dokazují na labelu na Spinnin‘ Records, společnou tvorbou s Martinem Garrixem nebo Stevem Angelem. Mezi jejich největší hity patří bezesporu singl Dragon.

Mezi další vystupující patřili například: NEW ID, Sasha Vee, Michele Cavalleto, TNT, Two Destinies, TiGi a další …

Celá akce se opravdu vyvedla! Za mne byli rozhodně nejlepší hlavní headlineři Matisse & Sadko, kteří převedli opravdu neskutečnou show! Měli jednu z nejlepších videoprojekcích, které jsem kdy na Joy Melody viděla. Celý jejich set mi přišel jako jeden veliký zázrak. Ještě jednou tímto patří jedno veliké DÍKY organizátorům, že dovedli dostat zrovna do Hradce Králové takové hvězdy!

Mimo jiné, na začátku prosince se můžeme těšit na duo Sick Individuals! Ale o tom zase někdy příště.

Nyní přinášíme pár fotek na ochutnávku z Joy Melody Festivalu!