Akustik w Matt Sassari (intec, toolroom / FR)
support: RanchaTek (SRB), Rodrigo Ardilha (BRA), Golpe, JB & Flesh, Tokátko

Mylo, Nkyp, D2D, Marcos, Funspeed, Mark Evill, Rio, Mike Mex, Lex Lutor, Mayda, Nick Hayden, Just Mike

23.03. 2018, 20:00
Hala 36, P7 – Holešovice

Předprodej na https://goout.net/cs/listky/akustik-matt-sassari+ranchatek+dalsi/ltac/
Pořádá Akustik Agency.

Holešovická Hala 36 se v březnu opět rozduní v rytmu techno a house music. Na 2 stage se zde představí celkem 19 DJs v čele s francouzskou  techno hvězdou Mattem Sassari jenž zavítá do ČR vůbec poprvé a sice exkluzivně v rámci prvního dílu nového eventu Akustik za kterým stojí pražská čtveřice Funspeed, Deffo, Mike Mex a Dobi. Skladby z jeho produkce vycházejí na nejznámějších labelech světa jako například Intec Digital, Toolroom Records, Relief, Tronic, 1605 či spoustě dalších a hrají je takový velikání jako Carl Cox, Umek, Green Velvet, Christian Smith, Richie Hawtin, Dubfire, Luciano, Maceo Plex, Laurent Garnier či Mark Knight. Mattova produkce je čím dál zajímavější a stále se více a více dostává do popředí světových techno žebříčků.

Supportovat ho budou vynikající techno producent RanchaTek (SRB), domácími zástupci Golpe, JB & Flesh, Tokátko a další.

D-Unity, Matt Sassari – I Like it
https://www.youtube.com/watch?v=QvKxuIIrDjo

Druhé stage jenž se ponese spíše v rytmech house music bude vévodit Rodrigo Ardilha, jenž k nám zavítal až z daleké brazílie, kterého doplní další oblíbení djs z pražských after klubů Atelier a Studio 54, konkrétně Marcos, Mark Evill, Funspeed, Rio a několik dalších. Svou oficiální premiéru si zde take odbude talentovaná DJane Mayda.

Akustik nabízí jak možnost klasické vstupenky, tak i VIP vstupenky se kterou získáte šatnu zdarma , přístup do VIP chill zóny, djské “boiler” room a na vlastní bar.