Slavný italský milionář a lamač ženských srdcí, který žije extravagantním životem a kromě množství jachet a drahých automobilů se rozhodl své pole působení rozšířit i na DJing a od něj rovnou k produkci, kdy už minulý rok vydal na Spinnin Records záležitost s názvem Viento, nyní možná bude nucen řešit nemalý problém.

Už tehdy všichni věděli, že u této nové hvězdy, která se záhy objevila na scéně, není něco v pořádku – a nemýlili se. Gianluca spojil svoje síly s italským duem Merk & Kremont, a jsou to právě oni, kdo stojí za tímto nezvykle kvalitním počinem. Rok se s rokem sešel a po nebýválém úspěchu předchozí produkce vydal Gianlucca opět na Spinnin Records další track, tentokrát pod názvem Trump-It.

Nikomu nic nepřišlo zvláštního, než se kolem toho vytvořila kauza, kterou inicioval australský producent Will K a Gianluccu nařknul z plagiátorství. Nutno podotknout, že jeho obavy nebyly až tak nemístné. Konkrétně se jedná o jeho Sour Milk vydané u Axtone Records a zejména základní melodie je až nebezpečně podobná. Sami jsme zvědaví, jestli celá záležitost vyústí až ke stáhnutí nahrávky, tak jako tomu bylo před 3 lety u Nari & Milani a jejich Triangle, které si možné chtěně, možná také ne, vypůjčili od Mr. Oizo a jejich legendárního Flat Beat. To jestli tomu tak opravdu bude, můžete posoudit sami.