Krátce po oznámení kompletního podzimního line-upu přišli pořadatelé se zásadní změnou. Následující edice bude nadobro poslední v legendárním prostoru obchodního centra Arkády Pankrác.

Headlinerem dílu bude tentokrát dlouho očekávaný americký producent Ephwurd. Pokud si dobře pamatujete, Eph proslavila spolupráce s Jauzem na tracku Rock The Party, který bořil hitparády po celém světě. Další významný zářez si připisují skladbou Vibrations a pomalu se zařazují mezi nejžádanější jména u nás !!!

Ephwurd na podzim doplní, u nás velmi populární, britský mladíček Curbi. Jeho talent už jsme mohli v ČR několikrát slyšet, takže o jeho kvalitách není pochyb.

Dalším jménem do party je nadějný francouzský producent Damien N-Drix. Ten si u nás odbyde absolutní premiéru v ČR. Jeho hit Inkali musí znát každý. Damien se do Prahy na své první hraní neskutečně těší. My ho doporučujeme nezmeškat !

O to aby vám ráno netěžkli nohy se pro změnu postarají holandští bombarďáci LNY TNZ. Jejich sety si oblíbili po celém světě. Kluci mají za sebou hraní např. Na Tomorrowlandu, EDC Vegas, Mysterylandu nebo monstrozní set na Defqon. Jestli Arkády nezboří oni, tak už nikdo !!!

Naopak o klidnější začátek se na této closing edici postarají rušští Going Deeper. Jejich tracky do svých setů zařazuje pravidelně např. Don Diablo. Kluci u něj na labelu taky často vydávají a my tak chtěli potěšit, u nás velmi početné, hexagonians fans !!

Nebylo by to to pravé Gravity, kdyby nechybělo i něco co jinde nemají či nebylo. Letos jsme dlouho přemýšleli jak přidat něco extra. Laťka po loňsku, kdy s Manenem vystoupili holandští Dirtcaps, byla fakt vysoko. Pak jsme se však na jeden podvečer sjeli mrknout do Bootshausu v Kolíně, kde nás totálně zaujal b2b set Geralda Le Funka s Manenem. Tahle láska se nakonec stala realitou a my vám jako třešničku vezeme exklusivní set. Dámy a pánové, poslední Arkády uzavře symbolicky Gerald Le Funk b2b Manene !!! Tohle už si opravdu nesmíš nechat ujít !!!

Jako je již zvykem, o našlapanej lajnap druhý stage, se postarají bouráci z legendárního afterclubu Studio 54. Velet jim bude Enrico nebo třeba SNBM či Faith a Bon Finix.

Zapiš si do deníčku – 9.11.2018 – Arkády Pankrác – Praha  / poslední párty na Arkádách !!!

🔶🔶 Vstupenky 🔶🔶
Třetí vlna vstupenek se blíží vyprodání 🚨
🎟 http://bit.ly/gravityfestival2018

🔶🔶 Událost 🔶🔶
🎟 https://www.facebook.com/events/205839016847275