Gravity-Prague-Tony Junior

► V pořadí třetí ročník velmi populárního Gravity Festivalu proběhne tentokrát 14.10.2016. Místem je jako vždy již napodzim, pražské nákupní centrum Arkády Pankrác. V prostorách OC vyrostou opět dvě stage, na kterých vystoupí zahraniční i tuzemská djská špička EDM scény.

► Prvním potvrzeným umělcem je holandská star – Tony Junior. Autor mnoha úspěšných hitů a remixů, kterého není třeba u nás dlouze představovat. Tony Peroni, jak zní jeho skutečné jméno, začínal už jako desetiletý za bubny. Postupně rostl se svojí kapelou, která se po deseti letech rozpadla. Najednou nevěděl, co dělat. Navštěvoval houseové kluby a zkusil vlastní tvorbu. 3 roky byl zavřený ve svém improvizovaném studiu a nyní začal sklízet ovoce svojí snahy. Zbývá už jen věřit, že Tony Junior nezanikne v šedi armády současných djs. Společný track s Tiestem či Riggi & Piros tomu dává velkou naději. Přijď si i ty užít Tonyho show do Arkád 14.10.

Tony Junior Top3
Get Down – (Tiesto & Tony Junior) – (Musical Freedom)
Make You Go – (Tony Junior And Riggi & Piros) – (Doorn Records)
Immortal – (Tony Junior & DVBBS) – (Spinnin‘ Records)

Vstupenky
► První vlna nejlevnějších vstupenek je právě v prodeji za 399,- ( limitovaná edice 500ks ) – https://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=134129
► Po loňském velmi úspěšném ročníku, doporučujeme si svou vstupenku zakoupit včas. Kapacita Gravity Festivalu je omezená.