Redondo-GravityFestival

Gravity Festival v Praze představil v poslední době další dvě jména. Na Main stage se představí nový český projekt Audiorockers a prvním zahraničním headlinerem se může pochlubit i Deep stage, kam přijede holandská dvojka Redondo.

Redondo je mezinárodní umělecké duo produkující house music. Sami o sobě tvrdí,že jsou vlastně takové děti z 90let a proto je jejich hudba jiná. Váží si každého tónu a posouvají svoje skladby vždy o něco výš. Tvrdí, že je to hudba, která roztančí i vaše přítelkyně a manželky. Při současném rozkvětu deep music se Redondo dostali na pomyslný vrchol skladbou – Love too deep. Která se na beatport deep-chart vyhoupla na celkové 3.místo za rok 2014. Ani v letošním roce Redondo nezůstávají pozadu a v současné době bodují v hitparádách po celém světě s trackem – Redondo & Bolier Feat. She Keeps Bees – Every Single Piece. Po Tomorrowlandu a Creamfields se Redondo premiérově představí i na Gravity Festivalu v Praze.

Audiorockers je nový český projekt, který vznikl v roce 2014 a má ambice prorazit mezi světovou špičku. Audiorockers, to je DJ Brian, nejobsazovanější český DJ současnosti a talentovaný EDM producent Sedliv z Brna. V letošním roce tuto tvojici čekají velké eventy jako třeba Main stage festivalu Mácháč 2015, týden hraní v Chorvatsku v klubech Papaya, Aquarius nebo Kalypso, Gravity festival a mnohé další party. Audiorockers se ale zaměřují především na vlastní produkci, momentálně připravují nový track s americkou zpěvačkou Kat Nestel (Vicetone) a některé další tracky už můžete slyšet v jejich DJských setech.

Redondo Top3 ✔️
✔ Ferreck Dawn & Redondo – Love Too Deep ✔️
✔ Redondo & Bolier Feat. She Keeps Bees – Every Single Piece
✔ Redondo & Boiler – Sunshine (Brighten Up My Days)

Audiorockers Top3 ✔️
✔ Laidback Luke & Tujamo vs Yeah Yeah Yeahs – S.A.X. Will Roll (Audiorockers Mashup)
✔ Deorro, MAKJ, Henry Fong, Reece Low – Slapjack Head Will Roll (Audiorockers Mashup) ✔️
✔ Nirvana vs Bassjackers, Thomas Newson – Nirvana Wave Your Hands (Audiorockers Mashup)

Více info:

https://soundcloud.com/redondo ✔️ http://soundcloud.com/audiorockers

✔ 2.10.2015 – ARKÁDY PANKRÁC

✔ událost: www.facebook.com/events/1400848886905333/

✔ předprodej: www.ticketportal.cz/event.aspx?id=134129

Audiorockers-GravityFestival