Gravity-Brno-2015-headliners

Po půl ročním odpočinku se ke slovu hlásí další edice Gravity Festivalu. Tentokrát při své cestě zamíří do brněnského obchodního centra Olympia. 17.4.2015 se OC promění v obří klub. Festival opět nabídne dvě hudební scény. Nedílnou součástí budou špičkové světelné efekty a kvalitní zvuk. V prostorách vyroste řada barů a nebude chybět ani chill smooking area a merchandise shop. Smozřejmostí je velkokapacitní šatna a lockerboxy. Do deníčků si nezapomeňte poznamenat datum 17. 4. Gravity Festival – Olympia Brno.

První ohlášeným jménem se stává GTA. Duo vyrůstající v Miami produkuje tzv. hard house s prvky hip hopu a electra. Jejich poslední track Martin Solveig & GTA – Intoxicated okamžitě vylétl na špici skoro všech světových hitparád. GTA poprvé rozjíždí svou evropskou tour, a proto jsme rádi,že je i my uvidíme právě 17.4.

Dalším vystupujícím na letošní edici festivalu je mladá polská hvězdička Tom Swoon. Dříve Tom vystupoval pod přezdívkou Pixel Chesse. Od roku 2011 vydává své remixy pro největší esa taneční hudby, kterými byli třeba Gareth Emery, Steve Aoki či Nervo. Již pod svým současným jménem vydává spoustu remixů a vlastních skladeb. Mezi nejúspěšnější patří: Not Too Late (featuring Amba Shepherd), Ghost (with Stadiumx) nebo Ahead of Us (with Lush & Simon). Skoro veškerá jeho tvorba se pravidelně umisťuje v top20 Beatport progressive charts. Loni v létě si ho Avicii pozval na Ibizu a teď přijede i na Gravity.

V říjnu zbořil Prahu a teď se chystá do Brna!!! Sandro Silva se po půl roce vrátí do Čech. Svým skvělým setem nás oslovil natolik, že jsme ho nemohli v Brně vynechat.

Premiéru v České republice si v Brně odbyde také rodinné duo Shermanology. Andy a Dorothy Sherman spolu produkují od roku 2008. Jejich live vystoupení jsou vždy jedinečná. Dorothy nezaměnitelný hlas pozná snad každý zejména v hitovce Tom Hangs feat. Shermanology – Blessed, kterou se proslavil Avicii. Mezi jejich nejuspěšnější songy patří: Afrojack feat. Shermanology – Can’t Stop Me, Shermanology & R3hab – Living 4 The City či Shermanology & Amba Shepherd – Who We Are. Chtěli jsme do Brna přivést něco nového, neokoukaného. A to Shermanology splňují dokonale.

Zahraniční line-up dále doplní talentovaná a poslední dobou hodně propíraná dvojička SHato & Paul Rockseek a naši rezidenti Bon Finix & Tripmain.

Novinkou festivalu je spolupráce na druhé techno/tech-house stage s nejlepším letním brněnským festivalem Prigl Electronic Open Air. Jako headliner se po více jak 4 letech vrátí do Brna charismatický Španěl – Cristian Varela. Toho doplní místní špička – Danny Bright, Thin & Thick, Ravic, Deivis a Upgrade.

Vstupenky jsou k dispozici v síti ticketportal.cz

První vlna – 250 kč – vyprodána
Druhá vlna – 385 kč (do 16.4.)
Třetí vlna – 499 kč (na místě)

předprodej : http://1url.cz/PIHm
udalost : http://1url.cz/GIHy