• Jeden z nejnavštěvovanějších klubů v Las Vegas, kultovní Hakkasan Las Vegas, byl nucen propustit kolem 1 600 zaměstnanců kvůli vládním opatřením, která zamezují rozšiřování koronaviru, což znamená uzavřený klub a žádné příjmy.

    Těsně před tím, než se tento virus dostal do USA, se Las Vegas připravovalo na další očekávanou a úspěšnou sezónu ve městě hříchů. Společnost chystala vystoupení velkých jmen jako Afrojack, Calvin Harris, Illenium, Martin Garrix, Nervo, Nicky Romero, Steve Aoki, Tiësto a Zedd. Jak však dny plynou, tak vše nasvědčuje tomu, že letošní sezóna bude zrušena, a proto byla nucena skupina majitelů přijmout tvrdá opatření.

    Michael Ryan-Southern (hlavní finanční ředitel) minulý pátek zahájil rozesílku e-mailů s ukončením smlouvy přibližně pro 1 600 zaměstnanců, kdy jim zaslal zprávu:

    „Bohužel, i když jsme se snažili ušetřit náklady v co nejširším měřítku, musíme zahájit propouštění, jako další opatření ke snižování nákladů. Bohužel jste byl vybrán k trvalému propuštění s účinností od 21. března 2020“.

    Situace je pro společnost Hakkasan o to složitější, že nedávno dokonočila několikamiliónovou rekonstrukci svého prostoru pro Wet Republic. Pokud o tomhle slyšíte poprvé, tak věřte, že se jedná pravděpodobně o nejznámější pool party na světě, kde hrají přední jména jako Tiësto, Alesso, Afrojack a další.