hard rock sofa

Hard Rock Sofa headlinerem prvních narozenin EDM Reasons.

Sobota – 29.8.2015
Sunpark – Hradec Králové
Time: 15:00 – 05:00

Je to již rok, co do Vašich klubů přinášíme ty nejkvalitnější mejdany pod značkou EDM Reasons. Naše energie, kterou do naší práce vkládáme, se nám vrací v podobě pozitivních reakcí od spokojených návštěvníků, a tak jsme se rozhodli naše první narozeniny oslavit skutečně ve velkém stylu. Dámy a pánové, již 29. srpna dorazí do Sunparku v Hradci Králové hvězdný – HARD ROCK SOFA! Je nám tak nesmírným potěšením Vám naservírovat tohle zvučné jméno z Ruska, které stojí za takovými hity jako: Rasputin, Moloko či Arms Around Me a v minulosti jste je mohli vidět i například na pražském Magnetic Festivalu.

Dále se pak můžete těšit na tuzemské DJské špičky, kdy k oficiálně potvrzeným jménům: Richard Reynolds a Manene, nově přibude: Brian a Bon Finix. To je ale teprve začátek, protože Vás čeká celodenní jízda od třetí hodiny odpoledne do páté hodiny ranní. Ano přátelé, 14 hodin hudebního orgasmu, při kterém se vystřídá 11 kvalitních DJs v čele se zahraničním headlinerem. Kromě toho Vám náš areál nabídne ohnivou show, cryogenic gun, písečnou pláž, beach volejbal, bazén a bary s příjemnou a usměvavou obsluhou. Bude toho skutečně hodně a vy můžete být u toho již poslední prázdninovou sobotu, při oslavě prvních narozenin EDM Reasons.

Vstupenky se začnou prodávat v síti Ticketstream od 1. dubna v limitované edici (pouze 200 ks) za sympatických 199,- Kč.

Daší informace o svozech a vystupujících interpretech budeme zveřejňovat postupně. Pro více informací sleduj facebookovou událost: https://www.facebook.com/events/867154086660784/