hardwell pikachu

Toto léto – ať se vám to líbí nebo ne – se největším tématem stala světová hra Pokémon Go, která dostala lidi všech věkových kategorií. Princip této hry je jednoduchý- chytat Pokémony a stát se nejlepším trenérem. Hra už je dokonce tak fenomenální, že se lidé tímto „povoláním“ začali živit i ve skutečném světě. Ti nejlepší si berou i 20 dolarů na hodinu, aby vám ukázali, jak z vás udělat mistry ve svém oboru.

O tom, že se tato hra dotkla i světových DJs, svědčí jak jejich fotky na sociálních sítích, tak i včerejší trolling jednoho z nejlepších světových elektronických umělců – Hardwella. Ten totiž svůj set na Ultra Europe, které proběhlo minulý víkend v chorvatském městě Split, zakončil úvodní znělkou z kresleného seriálu Pokémon.

„Kdo je připraven ještě na jeden song,“ prohlásil Hardwell, když do tisícového davu pustil právě tuto známou melodii. V ten moment se pak na obřích led panelech začaly ukazovat pokébally s největší hvězdou seriálu – Pikachuem.

I přesto, že se první den Ultra Europe musel zrušit (více info zde), další dva dny této akce proběhly v pořádku a my už jen nyní můžeme čekat na nové sety, které se budou na oficiální youtube UMF přidávat během tohoto týdne.

A jak si Robbert užíval svůj přídavek, při kterém zpíval, jak kdyby celou písničku nazpíval on sám? Na to se můžete podívat ve videu níže.

Zdroj: youtube.com, djmag.com